Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA "Reneta"
Vakance Laboratorijas speciālists
Kontaktinformācija saldus@biovast.lv, tel. +371 25657650
Kur sūtīt CV saldus@biovast.lv ar norādi "Laboratorijas speciālists"
Aktuāli līdz 2021-02-26

BIOVAST -  starptautiska uzņēmējdarbība, kas apvieno modernus proteīna ražošanas uzņēmumus. Uzņēmums nepārtraukti paplašina savu darbību un investē jaunās tehnoloģijās. Svarīga BIOVAST uzņēmumu rīcība ir ekoloģiska dzīvnieku izcelsmes blakusproduktu savākšana un pārstrāde. BIOVAST uzņēmumus apvieno kvalificēti darbinieki – savas jomas speciālisti. Veidojot kopīgu klientu apkalpošanas un tehnoloģiju attīstības sistēmu, BIOVAST uzņēmumos klientiem tiek sniegti augstas kvalitātes pakalpojumi un produkti.

Šobrīd viens no BIOVAST grupas uzņēmumiem, SIA „Reneta” meklē laboratorijas SPECIĀLISTU/-I (prof. kods 3212 04

 Darba apraksts:

  • Produkcijas kvalitātes parametru pārbaude un kontrole;
  • Izejvielas un produkcijas pārbaude un kontrole;
  • Produkcijas paraugu noņemšana, uzraudzība un sagatavošana uzglabāšanai;
  • Produkcijas un izejvielu analīžu veikšana un to nosūtīšana analīžu veikšanai uz ārējām laboratorijām, analīžu rezultātu kontrole;
  • Laboratorijas dokumentācijas un atskaišu sagatavošana, uzturēšana, pilnveidošana un savlaicīga to iesniegšana vadītājiem;
  • Piedalīties uzņēmuma produktu drošuma un kvalitātes pārvaldības sistēmas procesos, saskaņā ar noteiktām procedūrām;

Prasības:

  • Spēja analizēt informāciju un datus, izdarīt secinājumus, iesniegt priekšlikumus ;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office);
  • Krievu un/vai angļu val. zināšanas (C1 līmenis);
  • Vērīgums, precizitāte un spēja pieņemt lēmumus;
  • Spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā;

Piedāvājam:

  • Iespēju strādāt profesionālā un draudzīgā kolektīvā;
  • Konkurētspējīgu un savlaicīgu darba samaksu.
  • Nelaimes gadījuma apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).
  • Atalgojums no 850 - 1000 eur (bruto)

!Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks  aicināti uz otro atlases kārtu- pārrunām!

Personas datu aizsardzība- Informējam, ka Kandidātu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti un uzglabāti tikai šī atlases procesa ietvaros. Datu pārzinis un darba devējs ir SIA "Reneta", reģ.nr. 40003502366, juridiskā adrese: Rīgas-Liepājas šoseja 101c, Saldus pag., Saldus novads.