Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LLU MPS Pēterlauki
Vakance direktors
Kontaktinformācija 29821882
Kur sūtīt CV dace.silina@llu.lv
Aktuāli līdz 2021-05-19

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (Reģ.Nr.90000041898) piedāvā pilnas slodzes darbu Lauksaimniecības fakultātes mācību un pētījumu saimniecības "Pēterlauki" direktoram/ei

Galvenie pienākumi:

  • vadīt MPS "Pēterlauki" saimniecisko darbību,
  • nodrošināt lauka izmēģinājumu procesu,
  • plānot budžetu, pārzināt iepirkuma procedūru,
  • vadīt MPS "Pēterlauki" personālu un organizēt tā darbu.

Prasības:

  • augstākā izglītība lauksaimniecībā vai vadībzinībās, vai ekonomikā, vēlams maģistra grāds,
  • pieredze administratīvajā darbā un kolektīva vadīšanā, pieredze zinātnisko projektu vadīšanā un īstenošanā tiks uzskatīta par priekšrocību,
  • obligātas valsts valodas zināšanas un labas komunikācijas prasmes vismaz divās valodās,
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • dinamisku un atbildīgu darbu nozīmīgā nozarē,
  • sadarbību ar Latvijas un starptautiskajiem uzņēmumiem izmēģinājumos,
  • noteiktās sociālās garantijas,
  • darbu atsaucīgā kolektīvā.

Darbinieka amatam  bruto mēnešalga no 1500 EUR.

Darba vieta: MPS "Pēterlauki" Platone pag., Jelgavas novads, un saimniecības nodaļas Mušķos un Višķos.

Pieteikuma vēstuli, CV (darba un dzīves gājuma aprakstu), lūdzam sūtīt līdz 2021. gada 19. maijam uz e-pastu dace.silina@llu.lv

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Lauksaimniecības universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.