Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA Augstceltne
Vakance BŪVNIECĪBAS PROJEKTU KOORDINATORS/-E
Kontaktinformācija 67878403
Kur sūtīt CV personals@augstceltne.lv
Aktuāli līdz 2021-08-08

SIA „Augstceltne” dibināta 1991.gada 2.februārī. Veiksmīgas darbības rezultātā esam izveidojušies par daudznozaru kompāniju Latvijas biznesa vidē, kura piedāvā klientiem plašu pakalpojumu klāstu. SIA “Augstceltne” ir atpazīstama ar grupas zīmi “Kurši”.

Mūsu darbības pamatvirzieni: degvielas mazumtirdzniecība, nekustamā īpašuma apsaimniekošana, būvniecības projektu vadīšana, viesnīcu pakalpojumi.

Šobrīd aicinām pievienoties mūsu komandai

BŪVNIECĪBAS PROJEKTU KOORDINATORU/-I

Darba pienākumi:

  • Nodrošināt būvniecības projektu dokumentu izstrādes un aprites procesu, pārzināt un darboties BIS ( Būvniecības informācijas sistēmā);
  • Sagatavot konkursu materiālus Būvniecības projektiem,
  • Veikt cenu aptaujas un veikt to izvērtējumu pret piedāvājumiem;
  • Sadarbībā ar juristu sagatavot līgumu projektus apakšuzņēmējiem;
  • Sagatavot un izskatīt darbu izpildes aktus (Forma 2, Forma 3);
  • Veikt lietvedības un dokumentu apriti atbilstoši noteiktajiem Uzņēmuma uzstādījumiem.

Prasības kandidātiem:

  • Speciālā tehniskā vai augstākā izglītība (var būt pēdējo kursu students) būvniecības jomā;
  • Pieredze darbā ar būvniecības projektu dokumentu izstrādāšanu un uzturēšanu;
  • Ļoti labas Excel un AutoCAD zināšanas;
  • Spēja orientēties būvniecības nozares likumdošanā;
  • Analītiska domāšana, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • Organizatoriskās prasmes;
  • Iniciatīva un spēja uzņemties atbildību.

Mēs piedāvājam:

  • Izaicinošu un dinamisku darbu daudznozaru uzņēmumā;
  • Iespējas profesionālai un personīgai izaugsmei;
  • Atalgojumu no 1200 (bruto) mēnesī.

Informējam – Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti ar mērķi nodrošināt šī atlases konkursa norisi. Datu apstrādes pamats – Jūsu piekrišana, ko dodat, nosūtot savu CV un pieteikumu.

Datu pārzinis un darba devējs ir SIA “Augstceltne” (Reģ. Nr. 40103000117), juridiskā adrese: Citadeles iela 3, Rīga, LV- 1010.