Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums HAUGAARD Baltic
Vakance Mobtētājs / -a (arī bez pieredzes)
Kontaktinformācija https://www.haugaard.dk/
Kur sūtīt CV darbs@haugaard.lv
Aktuāli līdz 2021-10-30
Apraksts

Aicinām darbā montētājus / -as (arī bez pieredzes)

Piedāvājam:

  • Darbu starptautiskā uzņēmumā,
  • Nepieciešamo apmācību uzņēmumā (kandidātiem bez pieredzes),
  • Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu,
  • Tīru, sakārtotu un komfortablu darba vidi,
  • Nodrošinātu darba apģērbu,
  • Daļēji kompensētas pusdienas,
  • Stundas likme sākot no 5 - 7€ bruto.

Darba pienākumi :

  • Detaļu montāžu un pakošana atbilstoši darba uzdevumam (rasējumiem),
  • Nepieciešamības gadījumā, darbs ar dažādām metāla apstrādes iekārtām,
  • Darba vietas un instrumentu ikdienas uzturēšana

Prasības:

  • Vēlme strādāt, mācīties un apgūt jaunu pieredzi,
  • Patstāvība (spēja ievērot un iekļauties noteiktajos normatīvos),
  • Disciplinētība,
  • Prasme lasīt rasējumus (var apgūt uz vietas),
  • Precizitāte, elastīgums un atbildības saj

Haugaard is contract manufacturer within tube and wire processing. We produce a wide range of products, ranging from simple product to complex design