Uzņēmuma nosaukums Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (LBTU)
Vakance apkopējs/a
Kontaktinformācija 29174995
Kur sūtīt CV vanda.karlinska@llu.lv
Aktuāli līdz 2022-12-03

Vakance – Apkopējs Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē (LBTU) uz nenoteiktu laiku

Galvenie amata pienākumi:

  • Savlaicīgi un kvalitatīvi uzkopt telpas;
  • Sagatavot un uzturēt kārtībā nepieciešamo inventāru;
  • Pieteikt nepieciešamo uzkopšanas līdzekļu un inventāra pasūtīšanu.

Prasības pretendentiem:

  • Vēlamā izglītība – ne zemāka par vidējo;
  • Augsta atbildības sajūta un akurātums;
  • Pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem;
  • Ir spēkā sadarbspējīgs COVID19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Piedāvājam:

  • Atalgojumu 500.00 EUR mēnesī;
  • Profesionālu, draudzīgu kolektīvu;
  • Sociālās garantijas.

Darba vieta: Mātera iela 26, Jelgava, LV-3004

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (LBTU), adrese: Lielā iela 2, Jelgava.