Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA “Agrochema Latvia”
Vakance Tirdzniecības pārstāvis
Kontaktinformācija Dana Bokiša: dana.bokisa@agrochema.lv; tel.26437324
Kur sūtīt CV dana.bokisa@agrochema.lv
Aktuāli līdz 2022-05-31

SIA “Agrochema Latvia” Latvijā darbojas jau vairāk nekā 15 gadus. Uzņēmuma klienti ir zemnieki, kuriem tiek nodrošināts pilns produktu un pakalpojumu spektrs veiksmīgai ražas izaudzēšanai un realizēšanai.

Ja Jūs meklējat aizraujošu, daudzveidīgu darbu, esat atbildīgs, protat pārliecināt citus, tad mums noteikti ir pa ceļam!

Konkursa kārtībā meklējam:
TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVI

Pienākumi:

  • Pārzināt uzņēmuma preču un piedāvāto pakalpojumu grupas, sortimentu, cenas, raksturojošos parametrus;
  • Konsultēt klientus par precēm un piedāvātajiem pakalpojumiem;
  • Veidot ilgtermiņa sadarbību ar esošiem klientiem, jaunu klientu piesaistīšana;
  • Sagatavot produktu piedāvājumus klientiem;
  • Koordinēt mazo iepakojumu pasūtījumus no veikalu tirdzniecības tīkliem, kā arī sadarboties ar mazajiem komersantiem;
  • Sagatavot un iesniegt preču pieprasījumus noliktavā.

Prasības kandidātiem:

  • Zināšanas lauksaimniecībā tiks uzskatītas par priekšrocību, bet nav obligāta prasība;
  • Zināšanas sadarbībā ar Valsts augu aizsardzības dienestu tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Vēlama veiksmīga aktīvās pārdošanas darba pieredze (vēlams saistībā ar veikalu tirdzniecības tīkliem);
  • Labas komunikācijas prasmes;
  • Spēja pārliecināt un argumentēt savu viedokli;
  • Spēja strādāt gan kolektīvā, gan patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu;
  • Labas latviešu un krievu vai angļu valodas zināšanas;
  • MS Office zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • Interesantu, atbildīgu darbu augošā uzņēmumā;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas;
  • Sociālās garantijas;
  • Tehnisko nodrošinājumu veiksmīgai darba pienākumu izpildei (darba auto, apmaksātas telefonsarunas u.c.);
  • Darba alga (bruto) sākot no 1000 EUR (un motivējošas ikmēneša prēmijas par sasniegtiem darba rezultātiem).

Piesakoties vakancei, kandidāts piekrīt savu iesniegto personu datu apstrādei šajā personāla atlases procesā. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks nodoti trešajām personām. Sazināsimies tikai ar nākamajai atlases kārtai izvirzītajiem kandidātiem.