Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Livonia Print, SIA
Vakance Ražošanas iekārtu operatori/-es darbam maiņās
Kontaktinformācija www.nacstradat.lv
Kur sūtīt CV cv@livoniaprint.lv
Aktuāli līdz 2022-09-30

SIA “Livonia Print” ir Ziemeļeiropā viens no lielākajiem grāmatu ražošanas uzņēmumiem (tipogrāfija), kas izmanto nozarē modernākās tehnoloģijas un nodrošina atbilstošus risinājumus savu klientu biznesa vajadzībām. Šobrīd uzņēmumā strādā vairāk kā 700 darbinieki.

Aicinām kolektīvam pievienoties ražošanas iekārtu operatorus/-es darbam maiņās.

Galvenie darba pienākumi

  • Sagatavot iekārtu darbam (tehniska regulēšana un pierīkošana, apkope, formāta maiņa u.c.).
  • Darba procesam nepieciešamos materiālu sagatavošana.
  • Strādāt ar nepieciešamo tehnisko dokumentāciju (izklājumi, instrukcijas).
  • Saražotās produkcijas kvalitātes pārbaude.

Prasības kandidātiem

  • Tehniskā domāšana.
  • Precizitāte, atbildība, fiziskā izturība un vēlēšanās strādāt.
  • Valsts valoda vismaz sarunvalodas līmenī. Saziņa krievu valodā tiks uzksatīta kā priekšrocība.
  • Spējas strādāt dienas un nakts maiņās pa 12h, saskaņā ar slīdošo maiņu grafiku.

Piedāvājam

  • Apmācību un izaugsmes iespējas.
  • Darba laiku saskaņā ar slīdošo maiņu grafiku (dienas un nakts maiņās, pa 12h).
  • Pamatalga atbilstoši pieredzei un prasmēm sākot no 900,- līdz 1100,- EUR (bruto).
  • Papildus piemaksas par paveiktā apjomu un kvalitāti līdz 600,- EUR (bruto).
  • Piemaksas par nakts darbu un virsstundām tiek aprēķinātas Darba likumā noteiktajā kārtībā.
  • Dinamisku darbu modernākajā poligrāfijas uzņēmumā Baltijā.
  • Stabilu atalgojumu, sociālās garantijas un veselības apdrošināšanas polisi.
  • Darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, darba apģērbu un apavus.
  • Iespēju strādāt un apgūt nozarē jaunākās tehnoloģijas.
  • Zinošus un atsaucīgus kolēģus.

Ja Tev ir radusies interese par šo vakanci – gaidīsim Tavu pieteikumu uz cv@livoniaprint.lv

Plašāka informācija par citām uzņēmuma vakancēm www.nacstradat.lv

Tavi CV un pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa ietvaros. Personas datu apstrādes pārzinis SIA „Livonia Print” (Jūrkalnes iela 15/25, Rīga). Tev ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu pieteikumu, sūtot e-pastu.