Uzņēmuma nosaukums VSIA „Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs”
Vakance  Hidrologs
Kontaktinformācija personals@lvgmc.lv
Kur sūtīt CV personals@lvgmc.lv
Aktuāli līdz 2022-09-29

VSIA „Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” (reģistrācijas  Nr. 50103237791, www.lvgmc.lv) aicina pievienoties savam kolektīvam

 Hidrologu *

(Liepājas izbraukumu brigāde)

Lauku darbu nodaļā

(*darbības sfēra: virszemes un pazemes ūdens paraugu ņemšana, ūdens caurplūdumu mērīšana, pazemes ūdens līmeņa datu iegūšana Kurzemes reģionā)

Galvenie pienākumi:

  • Virszemes un pazemes ūdens paraugu ņemšana
  • Ūdens caurplūdumu mērīšana upēs
  • Pazemes ūdens līmeņa datu iegūšana
  • Darba laika organizēšana un izbraukumu plānošana, ievērojot darba uzdevumu apjomu un izpildes termiņus
  • Sadarbība un komunikācija ar klientiem savas kompetences ietvaros

Prasības:

  • Augstākā izglītība dabaszinātnēs (ģeogrāfija, vides zinātne, ķīmija), var būt pēdējo kursu students
  • Pieredze darbā ar vides paraugu ņemšanu tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Teicamas latviešu valodas (C līmeņa 1.pakāpe) zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas
  • Autovadītāja apliecība (B kategorija) un vismaz 2 gadu pieredze autotransporta vadīšanā
  • Labas MS Office lietojumprogrammu zināšanas un prasmes, kā arī interese apgūt specializētās datu apstrādes un analīzes sistēmas
  • Spēja patstāvīgi apgūt jaunas prasmes, strādāt komandā, darba laika organizēšana atbilstoši nodaļas kopējā darba plāna uzdevumiem
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes
  • Precizitāte, patstāvība un atbildības sajūta

Piedāvājam:

  • Dinamisku un interesantu pilnas slodzes darbu (pilna slodze, summētā darba laika uzskaite, saskaņā ar darba grafiku)
  • Stabilu atalgojumu (bruto no EUR 770.00 līdz 1000.00 mēnesī), atbilstoši profesionālajai pieredzei, un sociālās garantijas
  • Personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu, strādājot profesionālu kolēģu komandā
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • Labiekārtotu darba vidi, darba vieta: “Liepājas Novērojumu stacija”, Grīnvalti, Nīcas pag., Dienvidkurzemes nov.

Informācija pretendentiem:

  • CV  un motivētu pieteikuma vēstuli sūtīt līdz 29.08.2022. uz  e-pastu personals@lvgmc.lv vai pa pastu: Maskavas iela 165, Rīga, LV – 1019 ar norādi "Hidrologs".
  • Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai. (Ja atbildi līdz 01.09.2022. neesat saņēmis – uzskatām, ka atlases pirmo kārtu neesat izturējis.)
  • Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi, datu pārzinis ir VSIA „Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs”, adrese: Maskavas iela 165, Rīga.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi, datu pārzinis ir VSIA „Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs”, adrese: Maskavas iela 165, Rīga.