Uzņēmuma nosaukums VSIA „Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs”
Vakance INŽENIERIS
Kontaktinformācija personals@lvgmc.lv
Kur sūtīt CV personals@lvgmc.lv
Aktuāli līdz 2022-09-05

VSIA „Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” (reģistrācijas  Nr. 50103237791, www.lvgmc.lv) aicina pievienoties savam kolektīvam

INŽENIERI

Īpašumu un infrastruktūras pārvaldības daļā

Galvenie pienākumi:

  • Nodrošināt LVĢMC īpašumā un pārvaldībā esošajiem objektiem (turpmāk – Objekti) nepārtrauktu inženiertehnisko iekārtu, sistēmu un tīklu un energosistēmu ekspluatāciju atbilstoši LR normatīvajiem aktiem.
  • Koordinēt Objektu uzlabošanas darbu nodrošināšanu: īpašumu, ēku remonti, atjaunošana vai pārbūve sadarbībā ar ārpakalpojumu sniedzējiem;
  • Operatīvi novērst traucējumus un bojājumus inženiertehnisko iekārtu, sistēmu un tīklu darbībā;
  • Plānot un nodrošināt ikdienas ekspluatācijas (uzraudzības) darbus un plānotos profilaktisko remontus saskaņā ar ekspluatācijas plānu;
  • Veikt elektrotehniskos mērījumus, remontdarbus energosistēmās un ieviest jaunus tehniskos un tehnoloģiskos risinājumus Objektos.

Prasības:

  • Augstākā izglītība inženierzinātnēs - enerģētikas, elektrotehnikas, būvniecības jomā (vai citā amata pienākumu izpildi atbilstošā nozarē/ jomā);
  • Praktiskā darba pieredze līdzīgā amatā un specialitātē vismaz 2 (divi) gadi;
  • Zināšanas par būvniecības reglamentējošo normatīvo aktu bāzi un būvniecībā lietojamām materiālu/sistēmu tehnoloģijām;
  • Zināšanas par LR normatīvo aktu prasībām darba aizsardzības, elektrodrošības un ugunsdrošības jomā;
  • Valsts valodas zināšanas atbilstoši esošās likumdošanas prasībām (C līmeņa 1.pakāpe);
  • Labas MS Office lietojumprogrammu zināšanas un prasmes
  • Apliecība par elektrodrošības grupas “C” piešķiršanu;
  • Autovadītāja “B” kategorijas apliecība;
  • Labas saskarsmes un sadarbības prasmes.

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku pilnas slodzes darbu perspektīvā un stabilā uzņēmumā;
  • Stabilu atalgojumu (bruto no EUR 1600.00 līdz 1800.00 mēnesī, atbilstoši profesionālajai pieredzei) un sociālās garantijas;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • Labiekārtotu darba vidi (darba vieta Maskavas ielā 165, Rīgā);
  • Profesionālās pilnveidošanās iespējas un personīgo izaugsmi.

Informācija pretendentiem:

  • CV  un motivētu pieteikuma vēstuli sūtīt līdz 5.09.2022. uz  e-pastu personals@lvgmc.lv ar norādi "Inženieris".
  • Pateicamies par atsaucību katram interesentam, bet informējam, ka sazināsimies ar uz otro atlases kārtu izvirzītajiem pretendentiem līdz 12.09.2022.
  • Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi, datu pārzinis ir VSIA „Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs”, adrese: Maskavas iela 165, Rīga. Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu izmantošanai personāla atlasē.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi, datu pārzinis ir VSIA „Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs”, adrese: Maskavas iela 165, Rīga. Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu izmantošanai personāla atlasē.