Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA AB TERASES
Vakance Biroja administratore/personāla lietvede
Kontaktinformācija 22831816
Kur sūtīt CV gramatvediba@peterkoks.eu vai olaine@peterkoks.eu
Aktuāli līdz 2022-11-30
Apraksts

SIA “AB Terases” veic koka industriālo iepakojumu ražošanu.

Biroja administratore/personāla lietvede

Pienākumi:

  • Organizēt personāla lietvedības procesus (darba līgumi, rīkojumi u.c. dokumenti)
  • Darbinieku nosūtīšana uz obligātajām veselības pārbaudēm
  • Citu ar personālu saistīto dokumentu sagatavošana un uzraudzība
  • Kancelejas un saimniecības preču krājumu uzturēšana/pasūtīšana
  • Pavaddokumentu saņemšana/nodošana
  • Uzturēt ienākošo rēķinu apstrādi, ievadi
  • Biroja ikdienas organizatoriskie darbi

Prasības:

  • Zināšanas par lietvedību un līgumu sagatavošanu
  • Labas datorprasmes – MS Office zināšanas, īpaši ar excel programmu
  • Spēja patstāvīgi plānot savu darbu izpildi un augsta atbildības sajūta
  • Ļoti labas saskarsmes prasmes, pozitīva attieksme pret darbu un cilvēkiem
  • Latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas
  • Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu
  • Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide

Darba laiks : darba dienās 8:00-17:00

Darba vieta: Olaine

Mēneša bruto alga: 1000.00 EUR

Darba laika organizācija: pilna slodze, normālais darba laiks

Lūdzam pieteikumu un CV sūtīt uz e-pastu: gramatvediba@peterkoks.eu vai olaine@peterkoks.eu.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi, datu pārzinis ir SIA „Pēterkoks”, adrese: Stadiona iela 39, Jelgava. Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu izmantošanai personāla atlasē. Jūsu dati tiks saglabāti 3 mēnešus no sludinājuma beigu datuma.