Uzņēmuma nosaukums VSIA „Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs”
Vakance Datu analītiķis
Kontaktinformācija personals@lvgmc.lv
Kur sūtīt CV personals@lvgmc.lv
Aktuāli līdz 2022-12-05

VSIA „Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” (reģistrācijas  Nr. 50103237791, www.lvgmc.lv) aicina pievienoties savam kolektīvam

Datu analītiķi*

Prognožu un klimata daļā

Galvenie pienākumi:

  • Meteoroloģiskās un klimatiskās informācijas analīze;

  • Sekošana nozares attīstības tendencēm Latvijā un pasaulē.

  • Piedalīšanās pētījumu, kā arī jaunu produktu un pakalpojumu izstrādē;

Prasības:

  • Augstākā izglītība dabas zinātnē vai inženierzinātnēs (var būt pēdējo kursa students);

  • Pamatzināšanas par matemātiku, statistiku un fiziku;

  • Programmēšanas valodu zināšanas (piem. R, Python, MatLAB, u.c.);

  • Attīstīta loģiskā un telpiskā domāšana;

  • Teicamas latviešu (C līmeņa 1.pakāpe) un labas angļu valodas zināšanas;

  • Labas komunikācijas spējas;

  • Punktualitāte, augsta precizitāte veicot darbu;

  • Spēja pieņemt lēmumus un patstāvīgi apgūt jaunas prasmes.

Piedāvājam:

  • Dinamisku pilnas slodzes darbu ar summēto darba laika uzskaiti (elastīgs darba grafiks, kas ļauj apvienot studijas ar darbu);

  • Apmācību un izaugsmes iespējas, ar iespēju papildināt zināšanas ārvalstīs;

  • Iespēju piedalīties starptautiskos projektos;
  • Konkurētspējīgu bruto atalgojumu no EUR 1300.00 līdz 1500.00 mēnesī, atbilstoši profesionālajai pieredzei, un sociālās garantijas;

  • Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem trīs mēnešiem;
  • Iespēju ar draudzīgu kolēģu atbalstu izprast un izzināt atmosfērā notiekošos procesus;

  • Iespēju apzināt un izmantot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus klimatoloģijas un meteoroloģijas jomā;

  • Labiekārtotu darba vidi, darba vieta: Rīga, Maskavas iela 165.

Informācija pretendentiem:

  • CV un motivētu pieteikuma vēstuli sūtīt līdz 05.12.2022. uz e-pastu personals@lvgmc.lv vai pa pastu: Maskavas iela 165, Rīga, LV – 1019 ar norādi "Datu analītiķis ".

  • Pateicamies par atsaucību katram interesentam, bet informējam, ka sazināsimies ar uz otro atlases kārtu izvirzītajiem pretendentiem līdz 07.12.2022.

  • Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi, datu pārzinis ir VSIA „Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs”, adrese: Maskavas iela 165, Rīga. Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu izmantošanai personāla atlasē.

* Speciālista darba pamatuzdevums ir meteoroloģiskās un klimatiskās informācijas sagatavošana un analīze. Darbs ir dinamisks un interesants, bez rutinētiem uzdevumiem, tomēr prasa spēju organizēt savu laiku un strādāt patstāvīgi. Nepieciešama augsta atbildības sajūta, jo ikdienā speciālists sagatavo informāciju dažādiem nozīmīgiem tautsaimniecības sektoriem (enerģētika, būvniecība, mežsaimniecība un lauksaimniecība, civilā aizsardzība u.c.).

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi, datu pārzinis ir VSIA „Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs”, adrese: Maskavas iela 165, Rīga. Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu izmantošanai personāla atlasē.