Uzņēmuma nosaukums Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
Vakance administrators dienesta viesnīcā
Kontaktinformācija 29155059
Kur sūtīt CV rudite.blekte@lbtu.lv
Aktuāli līdz 2022-12-09

Vakance – Administrators dienesta viesnīcā Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē uz nenoteiktu laiku

Galvenie amata pienākumi:

  • Uzturēt kārtību dienesta viesnīcā;
  • personu izvietošana dienesta viesnīcā.

Prasības pretendentiem:

  • Vēlamā izglītība – ne zemāka par vidējo;
  • augsta atbildības sajūta un akurātums;
  • pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem;
  • labas komunikācijas spējas;
  • vēlamas angļu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • Atalgojumu EUR 2.99/stundā;

  • Profesionālu, draudzīgu kolektīvu;

  • Sociālās garantijas.

Darba vieta: K.Helmaņa iela 2, Jelgava, LV-3004

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.