Uzņēmuma nosaukums Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
Vakance iekšējais auditors
Kontaktinformācija 63005697
Kur sūtīt CV dace.verdina@lbtu.lv
Aktuāli līdz 2023-04-18

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte piedāvā darbu iekšējam auditoram uz nenoteiktu laiku

Prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība ekonomikā, finansēs, biznesa vadībā vai kvalitātes vadībā;

  • vismaz 3 gadu darba pieredze iekšējā vai ārējā audita veikšanā;

  • pieredze darbā ar datorprogrammām MS Office (MS Word, MS Excel un MS PowerPoint). Prasmes strādāt ar RVS “Horizon” un DVS “Namejs” tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • analītiska domāšana, atbildība un precizitāte darbā ar dokumentiem;
  • komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • spēju strādāt dinamiskos apstākļos un patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • pieredze un zināšanas pārvaldības procesu uzlabošanā un/vai kvalitātes un riska vadībā;
  • obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas vismaz vienas svešvalodas zināšanas sarunvalodas līmenī;
  • nevainojama reputācija.

Galvenie pienākumi:

  • izveidot, uzturēt un pilnveidot universitātes iekšējā audita sistēmu;
  • sagatavot auditu ziņojumus un pārskatus;
  • sniegt priekšlikumus universitātes vadībai par procesu un sistēmu darbības uzlabošanas iespējām;
  • konsultēt struktūrvienību vadītājus un darbiniekus pārvaldības un kvalitātes vadības jautājumos, riska vadības un iekšējās kontroles sistēmas pasākumu pilnveidošanā.

Piedāvājam:

  • pilnu darba slodzi;

  • stabilu atalgojumu (950.00 EUR Bruto) un sociālās garantijas;

  • labus darba apstākļus;
  • profesionālu un atbalstošu kolektīvu.

Darba vieta: Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, Lielā iela 2, Jelgava.

Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu CV (Curriculum Vitae), izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un citus kvalifikāciju apliecinošus dokumentus lūdzam sūtīt līdz 2023.gada 18.aprīlim uz e-pastu dace.verdina@lbtu.lv vai iesniegt Personāldaļā, Jelgavā,  Lielā ielā 2.

Tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.