Uzņēmuma nosaukums Siguldas novada pašvaldība (reģ.Nr. 90000048152)
Vakance MEŽU UN MELIORĀCIJAS SPECIĀLISTU
Kontaktinformācija 22433647
Kur sūtīt CV cv@sigulda.lv
Aktuāli līdz 2023-04-14
Apraksts

Siguldas novada pašvaldība (reģ.Nr. 90000048152)

aicina darbā

MEŽU UN MELIORĀCIJAS SPECIĀLISTU

Vides pārvaldības nodaļā

Teritorijas attīstības pārvaldē

Galvenie amata pienākumi:

  • pieņemt un konsultēt klātienē un attālināti klientus, izskatīt jautājumus un sniegt atbildes savas kompetences ietvaros, nodrošinot cieņpilnu attieksmi;

  • organizēt vai piedalīties pašvaldības vides politikas dokumentu izstrādāšanu un realizēšanu, piedalīties saistošo noteikumu izstrādē un grozījumu sagatavošanā meža un meliorācijas jomā;

  • savas kompetences ietvaros sniegt pašvaldības viedokli nacionāla līmeņa plānošanas dokumentiem un normatīviem aktiem;

  • pārzināt plānošanas dokumentus un normatīvos aktus mežu un meliorācijas jomā;

  • pašvaldības uzdevumā sagatavot pasūtījumus dažādu ar mežu apsaimniekošanu un meliorācijas sistēmu saistītu pētījumu veikšanai, piedalīties projektu pieteikumu sagatavošanā un īstenošanā;

  • nodrošināt pašvaldības, kā meža un meliorācijas sistēmu īpašnieka, normatīvos aktos noteikto pienākumu izpildi, t.sk., pasūtīt mežu inventarizācijas, organizēt jaunaudžu kopšanu, cirsmu izstrādi, pārskatu sagatavošanu un iesniegšanu valsts meža dienestā, realizēt pašvaldības kompetenci atmežošanas un apmežošanas gadījumos u.c.

Prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība vai pēdējo kursu students mežsaimniecībā, vides zinātnē vai arī citās saistītās zinātnēs;

  • ar amata pienākumu izpildi saistīto normatīvo aktu pārzināšana;

  • izpratne par kvalitātes vadības principiem;

  • prasme strādāt ar datoru (MS Office programmas, MS Project, AutoCad, Internet, Intranet);

  • vēlama darba pieredze ne mazāk kā 2 gadu;

  •     B kategorijas autovadītāja apliecība;

  • valsts valodas zināšanas C līmeņa 2.pakāpē.

Piedāvājam:

  • iespēju strādāt dinamiskā vidē pašvaldībā, kuras sauklis “Sigulda aizrauj!”;

  • interesantu, radošu, dinamisku un atbildīgu darbu;

  • veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 3 mēnešiem;

  • atalgojumu no 1233 euro līdz 1381 euro pirms nodokļu nomaksas.

Darba pieredzes aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli līdz 2023.gada 14.aprīlim ar norādi “Mežu un meliorācijas speciālists” nosūtīt uz e-pasta adresi cv@sigulda.lv, pa pastu Siguldas novada pašvaldībai, Pils iela 16, Sigulda, LV-2150 vai šajā adresē iesniegt personīgi. Informācija uzziņām pa tālruni: 22433647.

Datu pārzinis ir Siguldas novada pašvaldība, reģistrācijas numurs 90000048152, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, kas veic personas datu apstrādi darbinieku atlasei.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā Pašvaldība/Privātuma politika, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.