Uzņēmuma nosaukums Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
Vakance zirgkopējs
Kontaktinformācija 20259167; 27332108.
Kur sūtīt CV peterlauki@lbtu.lv
Aktuāli līdz 2023-04-14

Vakance – zirgkopējs, LBTU mācību un pētījumu saimniecības “Pēterlauki” Zirgkopības mācību centrā “Mušķi”

Darba pienākumi:

  • zirgu barošana;
  • zirgu boksu tīrīšana;
  • zirgu izvešana aplokos;
  • piedalīšanās lopbarības sagatavošanā.

Prasības pretendentiem:

  • vēlama traktortehnikas vadītāja apliecība;
  • fiziska darba pieredze, vēlama pieredze lopkopībā;
  • augsta atbildības sajūta, vēlme aktīvi un efektīvi strādāt, precizitāte;
  • pozitīva un godprātīga attieksme pret darbu.

Piedāvājam:

  • Pielāgotu darba laiku (darbs maiņās);
  • Atalgojumu no 800.00 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Darba vieta: “Mušķi”, Cenu pagasts, Jelgavas novads.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.