Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums BALTILAC SIA
Vakance PĀRDOŠANAS MENEDŽERIS – PĀRTIKAS TEHNOLOGS
Kontaktinformācija baltilac@baltilac.lv
Kur sūtīt CV baltilac@baltilac.lv
Aktuāli līdz 2023-05-31

Baltilac SIA ir Latvijas uzņēmums, kas jau 8 gadus veiksmīgi darbojas Baltijas piena nozares tirgū. Mūsu klienti ir piena produktu ražotāji un piena pārstrādes uzņēmumi. Mūsu klientiem piedāvājam pienskābo baktēriju tīrkultūras, probiotiskās tīrkultūras, fermentus, siera pārklājumus un siera formas, kā arī sniedzam tehnoloģisko atbalstu. Mūsu sadarbības partneri ir Itālijas un Spānijas augstākminēto produktu ražotāji.

Mēs augam un aicinām mums pievienoties PĀRDOŠANAS MENEDŽERI – PĀRTIKAS TEHNOLOGU ar labām pārdošanas prasmēm uzņēmuma attīstības veicināšanai.

Darba pienākumi:

  • Jaunu klientu piesaistīšana un sadarbības attīstīšana Baltijā.

  • Pārdošanas veicināšana ar esošiem un jauniem klientiem.

  • Tehnoloģiskās vizītes pie klientiem patstāvīgi un kopā ar itāļu tehnologiem.

  • Saziņa ar klientiem un sadarbības partneriem latviešu, angļu, krievu valodās.

Prasības kandidātiem:

  • Pārtikas tehnoloģiskā izglītība, vēlams piena nozarē.

  • Labas pārdošanas prasmes.

  • Latviešu, angļu un krievu valodas labas zināšanas.

  • B kategorijas autovadītāja apliecība un autovadīšanas pieredze.

  • Draudzīga uz sadarbību vērsta attieksme, labas komunikācijas prasmes.

  • Godīga un atbildīga attieksme pret darbu, darba devēju un klientiem.

  • Iniciatīva un spēja patstāvīgi plānot savus darba uzdevumus.

  • Vēlme mācīties un apgūt piena nozares tehnoloģiskos jautājumus.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu nelielā uzņēmumā ar harmonisku darba vidi un elastīgu darba laiku.

  • Interesantu darbu ar savas iniciatīvas izpausmi un brīvību plānot savu darba dienu.

  • Motivējošu atalgojumu, sociālās garantijas un apmaksātu atvaļinājumu.

  • Darbam nepieciešamos resursus: dators, telefons, darba auto, uc.

  • Darba vieta: uzņēmuma birojs Rīgā vai personīgs mājas birojs, izbraukumi pie klientiem Baltijā.

Lūdzam sūtīt CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: baltilac@baltilac.lv

Vairāk informācijas par mūsu uzņēmumu: www.baltilac.lv

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti tikai šīs atlases konkursa norisei.