Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA "Latvijas piens"
Vakance Pārtikas kvalitātes speciālists/ -e
Kontaktinformācija +371 63013988
Kur sūtīt CV info@lvpiens.lv
Aktuāli līdz 2023-06-30

Piena pārstrādes uzņēmums SIA "Latvijas piens" aicina darbā pārtikas kvalitātes speciālistu/-i.

Darba pienākumi:
veikt izejvielu un gatavā produkta fizikāli ķīmisko un mikrobioloģisko testēšanu un novērtēšanu;
veikt nepieciešamos pierakstus darba žurnālos;
laboratorijas iekārtu uzturēšana, nepieciešamības gadījumā arī kalibrēšana.

Prasības kandidātiem:
vidējā speciālā izglītība/augstākā izglītība pārtikas zinībās, ķīmijā vai bioloģijā (var būt pēdējā kursa students/-e);
labas iemaņas darbā ar mūsdienīgām tehnoloģijām;
priekšrocība tiks dota kandidātiem ar pieredzi pārtikas rūpniecības laboratorijā.

Piedāvājam:
interesantu darbu konkurētspējīgā un augošā uzņēmumā;
atalgojumu 7, 10 EUR/h, sociālās garantijas;
veselības apdrošināšanu;
iespēju iegādāties uzņēmuma produkciju par īpaši pievilcīgām cenām;
lieliskus kolēģus, atsaucīgu vadību un pozitīvu darba vidi.

CV sūtīt uz e-pastu info@lvpiens.lv

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA "Latvijas piens", adrese: Langervaldes iela 7, Jelgava.