Pārlekt uz galveno saturu

Dārzeņu biezeņi bērniem "Rūdolfs" SIA "Lat Eko Food"

Dārzeņu biezeņi bērniem "Rūdolfs" SIA "Lat Eko Food"

PRODUKTS

SIA "Lat Eko Food" piedāvā augstas kvalitātes Bio dārzeņu biezeņus bērniem no augstvērtīgām Latvijas bioloģiskās lauksaimniecības izejvielām drošai un veselīgai mazuļu attīstībai, kas tapuši sadarbība ar LLU zinātniekiem kopš 2012. gada.

IDEJA

Idejas pirmsākums par bērnu pārtikas ražošanu bija uzņēmējas Egijas Martinsones personīga pieredze, kad, pēc dēla piedzimšanas viņa saprata, ka Latvija netiek ražots nekas no gatavas pārtikas mazuļiem, bet, savukārt, lietojot plaši pieejamo importa produktu klāstu, tie ne reti bērnam izraisīja alerģiskas reakcijas. Tā kā Latvijā nebija šādu gatavu produktu, radās ideja uzsākt biznesu.

SADARBĪBA

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) un Latvijas Valsts augļkopības institūta zinātnieku sadarbība ar uzņēmumu "Lat Eko Food" sākās brīdī, kad pēc uzņēmējas un zinātnieku pirmās tikšanas tika nolemts sadarboties, izstrādājot bērnu pārtikas biezeņus no Latvijas produktiem. Uzņēmējas un LLU Pārtikas tehnoloģijas fakultātes zinātnieku, Tehnoloģiju un zināšanu pārneses nodaļas sadarbība norisinājās visos ķēdes posmos, sakot no paša sākuma – no idejas līdz gatavam saražotam un iepakotam produktam ar noteiktu realizācijas termiņu, tā kvalitātes testēšanu, ka arī nepieciešamo ražošanas iekārtu komplektācijas atlasi un konsultēšanu tehnoloģiska procesa nodrošinājumam.

REZULTĀTS

Attīstot idejas un izstrādājot produktus, uzņēmuma produkcija šobrīd ir plaši nopērkama Latvijā. SIA "Lat Eko Food" darbība no biznesa idejas līdz uzbūvētai ražotnei 2014. gadā ir izcils rezultāts uzņēmēju un zinātnieku veiksmīgai savstarpējai sadarbībai, kas aizvien tiek turpināta, papildinot produkcijas klāstu ar jauniem produktu veidiem.

  • "Zelta medaļa" par izcilu kvalitāti "Latvijas Gada Ekoprodukts 2012"
  • Bioloģiskais produkta sertifikāts
  • Piešķirta precu zīme "Latvijas Ekoprodukts"
  • "Nozīmīgākie Latvijas zinātnes sasniegumi 2014. gada" Latvijas Zinātņu akadēmijas apbalvojums