Pārlekt uz galveno saturu

LLU arhīva pakalpojumi

LLU arhīvs pēc fizisko un juridisko personu pieprasījuma (iesniegums), pamatojoties uz arhīvā esošajiem dokumentiem sagatavo un izsniedz:

  • arhīva izziņas;
  • akadēmiskās izziņas;
  • sekmju izrakstus;
  • arhīva dokumentu izrakstus un norakstus;
  • arhīva dokumentu kopijas;

Dokumenti tiek sagatavoti mēneša laikā no personas iesnieguma saņemšanas brīža. Pieprasījuma izpilde ir maksas pakalpojums.

Iesnieguma veidlapu dokumentu pieprasīšanai var iesniegt klātienē LLU arhīvā (Jelgava, Lielā iela 2, 95. telpa) nosūtīt elektroniski uz augstkolas e-pasta adresi: arhivs@llu.lv, vai nosūtīt vienotajā pakalpojumu portālā www.latvija.lv; vai uz augstskolas oficiālo elektronisko adresi.

Arhīva dokumentus izsniedz LLU Lietvedības daļā (Jelgava, Lielā iela 2, 197. telpa), uzrādot personas apliecinošu dokumentu.

LLU Studiju centrs (Jelgavā, Lielā iela 2, 178. telpa) pēc fizisko personu pieprasījuma sagatavo un izsniedz diploma un diploma pielikuma dublikātu, uzrādot personas apliecinošu dokumentu.

Pieprasīto dokumentāciju izsniedz tikai pēc maksājumu apliecinošu dokumentu uzrādīšanas. Gadījumos, kad informācijas pieprasītāji ir pilnībā vai daļēji atbrīvoti no maksājumiem, izsniedz pieprasīto dokumentāciju tikai tad, ja persona iesniedz attiecīgu statusa apliecinoša dokumenta kopiju (uzrādot oriģinālu).