Pārlekt uz galveno saturu

LLU zīmola vadlīnijas

LLU

Latvijas Lauksaimniecības universitātes stabilitāti un prestižu nodrošina gadu gaitā iekrātā pieredze un vēsturiskās vērtības. Arī īstenojot mūsdienīgo un atsaucoties progresīviem izaicinājumiem, mēs saglabājam to, kas ir patiesi vērtīgs. 

Zinātne, jaunrade un domas brīvība ir mūsu pārliecība. To īstenojam mērķtiecīgi, atbildīgi un godprātīgi. Vēlamies, lai tas tiek atspoguļots arī mūsu komunikācijā.

Spēcīga zīmola pamatā ir ideja un mērķis. Skaidri noteikta vīzija un misija palīdz izprast mūsu būtību, mērķus un vērtības. Plašāka informācija par universitātes vīziju un misiju atroda LLU darbības stratēģijā. 

Logotips ir tikai maza sastāvdaļa mūsu identitātē, bet vienlaikus - visatpazīstamākā. Tāpēc ir būtisks konsekvents lietojums. Logotips tiek lietots svētku, prezentāciju, sporta pasākumu, iestāžu noformējumā. LLU zinātnisko, tehnisko sasniegumu, ražotās produkcijas reklamēšanā, zinātnisko un mācību metodisko, kā arī informatīvo izdevumu un vizītkaršu noformējumā. Pielikumā iespējams apskatīt universitātes logotipu un tā nozīmi, kā arī jaunos fakultāšu logotipus.

LLU emblēma savukārt tiek lietota dokumentācijā, diplomos un LLU karogā.  

Plašāka informācija pieejama pielikumā.