Pārlekt uz galveno saturu

PĀRTIKAS HIGIĒNA

 ĪSUMĀ PAR PROGRAMMU

Studiju līmenis:
Profesionālā maģistra studiju programma

Studiju veids un ilgums:
Pilna laika studijas: 1,2 gadi

Iegūstamais grāds un/vai kvalifikācija:
Profesionālais maģistra grāds pārtikas higiēnā (Mag.cib.hyg.)

Programma akreditēta:
31.12.2022.

Studiju maksa semestrī:
Pilna laika studijās: 950 eur

Valsts finansētās budžeta vietas:
7

Prakse:
Ir

Lekciju norises vieta un dienas:
Jelgava - ceturtdienas, piektdienas un sestdienas

Pārtikas higiēna

Zinātnieku prognozes vēsta, ka līdz 2050. gadam pasaules iedzīvotāju skaits pieaugs līdz 9,6 miljardiem, palielinot izaicinājumus pārtikas ražotājiem. Lai pasaulē nodrošinātu cilvēkus ar drošu un kvalitatīvu pārtiku, būs nepieciešams ievērojams skaits kvalificētu speciālistu pārtikas higiēnas jomā.

 KO TU IEGŪSI?

Būsi sagatavots augstas kvalifikācijas speciālists pārtikas kvalitātes jomā, kurš pārzina Latvijas, Eiropas Savienības un starptautisko organizāciju pieņemtos principus visos pārtikas aprites posmos. Spēsi veikt uzraudzību un kontroli Latvijas Republikas Pārtikas un veterinārajā dienestā, tā reģionālajās pārvaldēs un sanitārajā robežinspekcijā.

LLU īstenotā veterinārmedicīnas augstākā izglītība ir pilnībā starptautiski atzīta, kas nozīmē, ka tā atbilst Eiropas Veterinārās izglītības novērtējuma sistēmai un Veterinārmedicīnas fakultāte Jelgavā ir viena no vadošajām Eiropas valstu veterinārmedicīnas augstākās izglītības iestādēm. Veterinārmedicīnas augstākā izglītība Latvijā EAEVE starptautisko atzinumu ieguvusi līdz 2026. gadam.

 KARJERAS IESPĒJAS?

Pārtikas drošības speciālisti strādā par pārtikas zinātniekiem un pārtikas inspektoriem, Latvijas Republikas Pārtikas un veterinārajā dienestā un citās organizācijās.

 VETERINĀRMEDICĪNAS FAKULTĀTES VIRTUĀLĀ TŪRE AR EMĪLU BALCERI

 IESKATS FAKULTĀTĒ

VISI STUDIJU KURSI

UZŅEMŠANAS PRASĪBAS

  • bakalaura grāds vai otrā līmeņa augstākā profesionālā izglītība veterinārmedicīnā, medicīnā, pārtikas zinātnē un pārtikas produktu tehnoloģijā, ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbībā (LLU absolventi), lauksaimniecībā, bioloģijā vai ķīmijā, kas iegūts studiju programmās, kuru ilgums pilna laika studijās ir vismaz četri gadi (160 KP).

IESPĒJA TURPINĀT BEZ PAPILDUS PRASĪBĀM

Ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbībaLauksaimniecībaPārtikas kvalitāte un inovācijasPārtikas produktu tehnoloģijaVeterinārmedicīna.

 KONTAKTINFORMĀCIJA

Programmas direktore
Asociētā profesore, Dr. med.vet. Dace Keidāne
Pārtikas un vides higiēnas institūts
E-pasts: dace.keidane@llu.lv
Tālrunis: 63021946

Veterinārmedicīnas fakultāte
K. Helmaņa iela 8, Jelgava, LV-3004
Tālrunis: +371 63024662
E-pasts: vmfdek@llu.lv
www.vmf.llu.lv

Pievienots 11/01/2021