Latvijas Universiādes pludmales volejbola turnīrā LLU izcīnījusi 3. vietu Latvijas Universiādes pludmales volejbola turnīrā LLU izcīnījusi 3. vietu

25.oktobrī pludmales volejbolā sadalīti pirmie punkti Latvijas XXVI Universiādes kopvērtējumam. Smilšu cīņas norisinājās Olimpiskajā sporta centrā, Rīgā - “O - SANDS” pludmales volejbola laukumos.

Sieviešu un vīriešu konkurencē kopā startēja 29 komandas no 8 Latvijas augstskolām, tostarp arī LLU. Pirmo vietu sieviešu konkurencē izcīnīja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studentes, bet puišu konkurencē studenti no Rīgas Tehniskās universitātes (RTU).

Savukārt LLU volejbolistes Kristīne Dierkale un Evija Spalva izcīnīja 3. vietu, pārspējot citu LLU duetu – Lauru Strupu un Martu Ozoliņu.

Puišu konkurencē 1.vietu izcīnīja RTU studenti, aiz sevis atstājot LSPA divus duetus.

Augstskolu kopvērtējumā gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē LLU ieņem godpilno 3. vietu.

Detalizēti sacensību rezultāti aplūkojami šeit.