Pārlekt uz galveno saturu

Meža fakultātē

KOKSNES DAUDZVEIDĪGAIS PIELIETOJUMS 

  • Informatīva lekcija par koksnes plašo pielietojumu
  • Ekskursijas pa Kokapstrādes katedras un "Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūta" koksnes pētniecības laboratorijām un koka būvniecības sistēmu pētījumu poligonu
  • Iespējas pārbaudīt savu erudīciju, spēlējot koka spēles

Kontaktpersona: Kokapstrādes katedras vadītāja, Dr.silv. Sigita Liše, t. 26814105. E-pasts: sigita.lise@llu.lv

Koksne kā dabīgs materiāls: īpašības, īpatnības un uzbūve

Lekcijā iepazīstinās ar koksnes uzbūvi, atšķirību starp lapkokiem un skujkokiem, būs iespēja noteikt koku sugu pēc koksnes parauga.

Kontaktpersona: Meža izmantošanas katedras vadītājs, Dr.sc.ing. Aleksandrs Saveļjevs, t. 29120419. E-pasts: aleksandrs.saveljevs@llu.lv, lektors Mg.ing. Jānis Magaznieks, t. 26669793.

Meža apsaimniekošanas darbu mašīnas un mehānismi

Lekcijā iepazīstinās ar mežā veicamajiem darbiem, pielietojamām mašīnām un mehānismiem. Iespējamā ekskursijā demonstrēs meža tehnikas vēsturi.

Kontaktpersona: Meža izmantošanas katedras vadītājs, Dr.sc.ing. Aleksandrs Saveļjevs, t. 29120419. E-pasts: aleksandrs.saveljevs@llu.lv, lektors Mg.ing. Māris Davidāns, t. 29143598.

Meža resursi, to sagatavošana un izmantošana

Lekcijā iepazīstinās ar meža resursu daudzveidību un izmantošanas perspektīvām.

Kontaktpersona: Meža izmantošanas katedras vadītājs, Dr.sc.ing. Aleksandrs Saveļjevs, t. 29120419. E-pasts: aleksandrs.saveljevs@llu.lv

Ja tiek organizēts brauciens skolēnu grupai ar Eiropas struktūrfondu līdzfinansējumu, vai ir vēlme apvienot vairākas aktivitātes, lūgums sazināties: karjera@llu.lv. 

Pievienots 09/03/2016