Pārlekt uz galveno saturu

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Kalve"

Attēla autors: No LLU arhīva

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Kalve Zelta smiltis” izveidojās 2008.gada rudenī, kad pēc XXIV Vispārējiem Dziesmu un deju svētkiem daļa TDA “Kalve” dejotāju nolēma izveidot vidējās paaudzes sastāvu un turpināt dejot pie kolektīva vadītājas Guntas Skujas.

Ansambļa mākslinieciskā vadītāja:
Lauris Galejs
Tālr.: +371 26378456
E-pasts: lauris.galejs@gmail.com

Mēģinājumi: piektdienās no plkst. 19:30 līdz plkst. 22:00 Jelgavā, Lielā iela 2.

Vēsture:

Kolektīvs veiksmīgi darbojas, katru sezonu piedalās daudzos koncertos, pašu un draugu kolektīvu rīkotos pasākumos: LLU Studentu dienu koncerts Jelgavas pilī, TDA “Kalve” sporta spēles “Kalves Skuja”, koncerts “Polka pilī”, Dobeles “Ābolu maiss”, Ziemas sadancis Kuldīgā,  “Mārupes gurķis” Mārupē, Ziemassvētku balle Jelgavas pilī u.c. Kā arī dodas ārzemju braucienos – Bulgārija (2014. gadā), Malaizija (2011. gadā), Dienvidkoreja (2010. gadā), Vācija (2010. gadā), regulāri apciemojam arī draugus Lietuvā un Igaunijā.

Kopš 2015.gada rudens kolektīva mākslinieciskais vadītājs ir TDA “Kalve” dejotājs un repetitors Lauris Galejs. Mainoties kolektīva vadībai un dejotāju sastāvam, 2016.gadā arī pulciņa nosaukums piedzīvo nelielas izmaiņas, kļūstot par VPDK “Kalve”.

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Kalve” ir pašsaprotams un lielisks TDA “Kalve” turpinājums, papildinājums. Tā ir iespēja bijušajiem TDA “Kalve” dejotājiem, LLU darbiniekiem un citiem latviešu dejas mīļotājiem dejot aktīvu, radošu un visādi citādi foršu cilvēku kompānijā.

Pievienots 04/12/2017