Meistarīgākie pirmkursnieki volejbolā - MF puiši un PTF meitenes

Vakar, 12. septembra vēlā vakarā, noslēdzās 1. kursa studējošo jauniešu sporta sacensības volejbolā. Par labākajiem volejbolistiem vīriešu grupā kļuva Meža fakultātes (MF) vienība, bet pirmo vietu sievietēm izcīnīja Pārtikas tehnoloģijas fakultātes (PTF) meitenes.

Volejbola sacensības piesaistīja lielu pirmkursnieku interesi. Kopumā vīriešu turnīrā tika pārstāvēta katra fakultāte un sacensībās piedalījās astoņas vienības. Lielajā konkurencē pirmo vietu ieguva Meža fakultātes (MF) puiši, kuri finālā diezgan pārliecinoši ar rezultātu 25 pret 17 pārspēja Vides un būvzinātņu fakultātes (VBF) sāncenšus. Savukārt trešo vietu izcīnīja Lauksaimniecības fakultātes (LF) vienība, pieveicot sīvā cīņā spēlē par trešo vietu Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāti (ESAF). Piektajā vietā palika Tehniskā fakultāte (TF), bet sestajā vietā sekoja Informācijas tehnoloģijas fakultātes (ITF) pārstāvji. Sacensību kopvērtējumu noslēdza Veterinārmedicīnas fakultātes (VMF) un Pārtikas tehnoloģijas fakultātes (PTF) vienības.

Līdzīgi vīriešu sacensībām, sieviešu volejbola turnīrs arī spēja pulcēt lielu komandu skaitu. Starp septiņām fakultātēm labākās sportistes volejbola sacensībās izrādījās Pārtikas tehnoloģijas fakultātes (PTF) jaunietes, kuras aizraujošā finālā ar rezultātu 25 pret 22 pieveica Lauksaimniecības fakultātes (LF) vienību. Mazajā finālā par trešo vietu meistarīgākās bija Vides un būvzinātņu fakultātes (VBF) pārstāves, kuras ceturtajā vietā atstāja Veterinārmedicīnas fakultātes (VMF) komandu. Spēlē par piekto vietu Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes (ESAF) meitenes uzvarēja Tehniskās fakultātes sportistes. Savukārt sacensību septītajā vietā ierindojās Meža fakultātes  (MF) vienība.

LLU pirmkursnieku sacensības turpināsies jau nākamnedēļ, kad 18. septembrī Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) tiks noskaidroti stiprākie studenti smagatlētikas sacensībām. Piedalīties varēs gan vīrieši, gan sievietes, taču 1. kursa turnīra kopvērtējuma ieskaitē tiks vērtēta tikai vīriešiem. Savukārt 19. septembrī plkst. 18.00 pie strūklakas/skulptūras “Jelgavas students” pirmkursnieki noskaidros veiklākos stafetē "...pa Jelgavu kāds students klīst".