Pārlekt uz galveno saturu

Par LLU 28. Universiādes sacensību uzvarētājām kļūst VBF studentes

Attēla autors: No LLU arhīva

Trešdien, 27. februārī, Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Sport centrā norisinājās ‘desu’ stafetes sievietēm, kuras noslēdza LLU 28. universiādi sievietēm. Stafetēs dalību ņēma piecas fakultātes, no kurām veiklākā, ātrākā un gudrākā izrādījās Veterinārmedicīnas fakultāte (VMF), kas aiz sevis 2. vietā atstāja Meža fakultāti (MF) un 3.vietā Vides un būvzinātnes (VBF) fakultāti. Savukārt par sieviešu 28. universiādes kopvērtējuma uzvarētājām kļuva VBF meitenes, aiz kurām 2. vietā un 3. vietā respektīvi ierindojās pieminētās VMF un MF komandas.

27. februāra vakarā LLU Sporta centrs pulcināja 5 fakultāšu sieviešu komandas, kuras mērojās spēkiem par labākās un ātrākās ‘desu’ stafetes godu. Dalību sacensībās ņēma Tehniskā fakultāte (TF), Pārtikas tehnoloģijas fakultāte (PTF), Vides un būvzinātnes fakultāte (VBF), Veterinārmedicīnas fakultāte (VMF) un Meža fakultāte (MF). Par uzvarētajam kļuva VMF kvartets, kuras sastāvā startēja Marika Graudumniece, Baiba Jermolājeva, Alise Skudra un Elīza Kilbloka. 2.vietā ierindojās MF komanda, kura spēja izcīnīt 3 uzvaras un savu vienīgo zaudējumu stafešu cīņās piedzīvoja čempionēm VMF. MF komandu veidoja Rūta Baranovska, Loreta Luīze Zaķe, Laura Brāle, Dace Dālberga. Savukārt 3.vietā palika VBF vienība ar Eviju Rudzīti, Melāniju Jaksteviču, Kati Gārdi un Renāti Upneri sastāvā. 4. vietu ieguva PTF , bet 5.vietu TF.

Ar ‘desu’ stafetēm noslēdzās LLU 28. universiāde sievietēm. Par kopvērtējuma uzvarētājām šajā mācību gadā kļuva VBF  meitenes, kuras spēja , vērtējot 9 sporta disciplīnas, kopumā iekrāt 55 punktus. 2.vietu ‘finiša taisnē’ izrāva VMF pārstāves, kas, pateicoties uzvarai ‘desu’ stafetēs, ieguva 39 punktus un pēc vairāk izcīnītajām pirmajām vietām atsevišķās disciplīnās apsteidza MF, kam tikpat punkti kopvērtējuma tabulā, 39 punkti. Sieviešu 28. universiādes uzvarētāji un laureāti tiks sveikti LLU Sporta centra noslēguma pasākumā 23. aprīlī.