VBF studenti triumfē LLU 28. Universiādes kopvērtējumā

Trešdien, 13. martā, Zemgales olimpiskajā centrā (ZOC) norisinājās LLU 28. Universiāde smagatlētikā. Sacensības noslēdza LLU 28. Universiādi vīriešiem. Smagatlētikas Universiādē tika pārstāvētas sešas fakultātes, no kurām stiprākā izrādījās Lauksaimniecības fakultāte (LF), kas aiz sevis 2. vietā atstāja Vides un būvzinātnes fakultātes (VBF) pārstāvjus un 3. vietā Informācijas tehnoloģijas fakultātes (ITF) jauniešus. Savukārt par vīriešu 28. universiādes kopvērtējuma uzvarētājiem kļuva VBF studenti, aiz kuriem 2. un 3. vietā ierindojās Meža fakultāte (MF) un Tehniskā fakultāte (TF).

Sacensībās piedalījās Tehniskā fakultātes (TF), Informācijas tehnoloģiju fakultātes (ITF), Pārtikas tehnoloģijas fakultātes (PTF), Vides un būvzinātnes fakultātes (VBF), Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes (ESAF) un Lauksaimniecības fakultātes (LF) studenti.

Dalībnieki sacentās svaru stieņa spiešanā guļus disciplīnā piecās dažādās svara kategorijās. Individuāli pirmās vietas izcīnīja Kristaps Vētra (ITF), Madars Megnis (ESAF), Linards Jansons (LF), Dāvis Grīns (VBF), Mikus Cekutis (TF). Savukārt par LLU 28. Universiādes smagatlētikas kopvērtējuma uzvarētajiem kļuva LF pārstāvji. 2. vietā ierindojās VBF smagatlēti, kamēr ITF studenti palika 3.vietā.

Smagatlētikas sacensības noslēdza LLU 28. Universiādi vīriešiem. Par kopvērtējuma uzvarētājām šajā mācību gadā kļuva VBF studenti, kuri iekrāja, vērtējot 10 disciplīnas, kopumā 69 punktus. 2. vietā ar 55 punktiem ierindojās MF sportisti.  Savukārt 3. vietā ierindojās TF pārstāvji, kas savāca 53 punktus. Vīriešu 28. universiādes uzvarētāji un laureāti tiks sveikti LLU Sporta centra noslēguma pasākumā 23. aprīlī.