Pārlekt uz galveno saturu

LLU turpina uzņemšanu brīvajās pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju vietās

Ar reflektantu reģistrēšanos un studiju līgumu slēgšanu jūlija vidū noslēdzās pamatuzņemšana lielākajā biotehnoloģiju un starpdisciplinārās augstākās izglītības iestādē Latvijā - Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU). Taču no 22. jūlija līdz 30. augustam uzņemšana turpinās brīvajās pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju vietās. Līdz ar to kļūšana par Jelgavas studentu jau šajā rudenī vēl ir iespējama ikvienam, kurš nepaspēja pieteikties studijām jūlija sākumā.

Studētgribētājiem ir pieejamas maksas studiju vietas visās LLU piedāvātajās studiju programmās. Turklāt vēl iespējams iegūt valsts finansētas pamatstudiju (bakalaura) vietas programmās "Būvniecība", "Zemes ierīcība un mērniecība", "Vide un ūdenssaimniecība", "Lauksaimniecība", "Lauksaimniecības inženierzinātne", "Lietišķā enerģētika""Kokapstrāde", "Pārtikas produktu tehnoloģija" un “Ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbība”.

Savukārt augstākā līmeņa studijās valsts finansētās vietas ir pieejamas programmās “Ekonomika”, “Lauksaimniecība”, "Lauksaimniecības inženierzinātne", “Karjeras konsultants”, "Būvniecība", "Koksnes materiāli un tehnoloģija", “Pārtikas zinātne” un "Informācijas tehnoloģijas". Lielākajā daļa programmu pieejamo “budžeta” vietu skaits ir ļoti neliels, tāpēc interesenti ir lūgti pirms došanās uz fakultāti piezvanīt uz tās dekanātu un noskaidrot, vai tās vēl ir pieejamas.

Turklāt uzņemšana arī turpinās vienīgajā LLU piedāvātajā tālmācības pamatstudiju programmā "Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģija" un starptautiskajā maģistra studiju programmā “Lauksaimniecības un pārtikas biznesa vadīšana” (“Agri-food business management”). Šo maģistra programmu īstenos trīs Baltijas valstu augstskolas angļu valodā un tajā šogad pirmo reizi pieejamas valsts finansētās studiju vietas.

Kopumā LLU studentiem piedāvā studijas 58 studiju programmās dažādos studiju līmeņos un virzienos – biozinātnēs, inženierzinātnēs un sociālajās zinātnēs -, tādējādi dodot iespēju vienuviet attīstīt gan inženiertehnisko, gan radošo un sociāli orientēto domāšanu.

Pieteikšanās studijām notiek katru darbadienu no plkst. 9.00 līdz 16.00 LLU fakultātēs. Studētgribētājiem līdzi jāņem pase vai identifikācijas karte un izglītības dokumentu oriģināli, kā arī studiju pieteikuma maksu apliecinošs dokuments. Ja šogad pieteikuma maksa jau ir veikta, otrreiz tā nav jāmaksā. Detalizētu informāciju par pieejamajām studiju vietām, fakultāšu kontaktiem un LLU bankas rekvizītiem lūgums skatīt raksta pielikumā. Tālrunis uzziņām 20227755.

Darba devēji mums uzticas. Uzticies arī tu!

Pievienots 22/08/2019