Pārlekt uz galveno saturu

Aicina uz gadskārtējo Jelgavas pils Ziemassvētku balli

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) ielūdz uz krāšņo Jelgavas pils Ziemassvētku balli, kas ar plašu programmu dažādām gaumēm norisināsies sestdien, 14. decembrī, plkst. 20.00 lielākajā baroka pilī Baltijā. Biļešu iepriekšpārdošana no 1. novembra “Biļešu Paradīze” kasēs un Jelgavas pils Muzejā.

Jelgavas pils Ziemassvētku balle viesu sirdis priecēs jau 33. reizi, ļaujot uzburt īstu svētu sajūtu izrotātajā Jelgavas pilī trīs stāvos un piecās deju zālēs. Ziemassvētku balle, kā ierasts, būs ieturēta senatnīgā gaisotnē, vienlaikus ļaujot baudīt dažādām gaumēm atbilstošu mūziku un svētku izklaides visas nakts garumā.

Balle tiks atklāta universitātes aulā ar polonēzi un valsi balles orķestra – “Jelgavas bigbenda”, diriģenta Raita Ašmaņa vadībā, kam sekos LLU rektores, profesores Irinas Pilveres uzruna un lielās egles iedegšana. Ar elegantu balles mūziku aulā priecēs “Jelgavas bigbends” un muzikālā apvienība “Vintāža”, kas pazīstama ar latviešu skaņdarbu muzikālām apdarēm.

Dejot būs iespējams piecās zālēs – arī Vītņu kāpņu vestibilā, kur muzicēs grupas “Rock’n’Berris” un “Los Pulidos”, kas atskaņos klasiskos rokenrola skaņdarbus, kā arī popmūzikas hitus angļu, spāņu, franču un itāļu valodā. Aktīvas deju improvizācijas notiks pils austrumu spārna zālē kopā ar ansambli “Noris&Viktors” un publikas iemīļotajā Spoguļzālē ar atraktīvo Ēriku Palkavnieku un muzikālo apvienību „A`pie mums Jelgavā”. Lēnākos ritmos kustēties varēs Sudraba zālē, muzikālā dueta “Baltais un melnais” vadībā.  

Balles laikā pils Koncertzālē skanēs klasiskās mūzikas koncerti. Tur uzstāsies “Kremerata Baltica” čelliste Tatjana Rebekova un vibrafonists Andrejs Puškarevs, kā arī Latvijas Nacionālās operas solisti – soprāns Laura Teivāne un tenors Mihails Čulpājevs. Koncertzālē varēs dzirdēt arī grupu “Los Pulidos” un LLU sieviešu kori „Liepa” ar iemīļotām Ziemassvētku dziesmām.

Balli papildinās arī dažādas mazās svētku izklaides – loterija, laimes liešana un radošas meistardarbnīcas, kur viesi varēs rotāt piparkūkas, zīlēt nākotni un uzņemt skaistus salonfoto profesionālu fotogrāfu vadībā. Tāpat viesu priekam uzstāsies “Dūšas deju skolas” pieckārtēji Latvijas čempioni sarīkojumu dejās – Marts Puniņš un Dana Jākabsone. Balles viesi varēs doties arī rāmās pastaigās pa sveču pielietajiem pils gaiteņiem, iemūžināt sevi skaistos fotomirkļos un atspirdzināties POP up kafejnīcās.

Ieejas kartes iepriekšpārdošanā no 1. novembra “Biļešu Paradīze” kasēs (arī Jelgavas Kultūras namā) un Jelgavas pils Muzejā (darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.00). Kolektīvu pieteikumi, kā arī biļešu rezervācija, zvanot pa tālruni 26498504. Balles ieejas kartes cena vienai personai 35 eiro, sākot ar 19. novembri biļetes dārgākas, cena vienai personai 40 eiro. Biļešu skaits ierobežots.

Jelgavas pils Ziemassvētku balle ir LLU gadskārtēja tradīcija, kas pulcina Latvijas akadēmisko eliti, uzņēmējus, universitātes absolventus, jelgavniekus un viesus uz neaizmirstamu nakti krāšņā svētku ballē Zemgales sirdī – Jelgavā!

Ballē ieeja tikai vakartērpos – kungiem tumšs uzvalks, dāmām – garā vakarkleita. Vairāk informācija par balles programmu tiks publicēta vēlāk www.llu.lv.

Ziemassvētku balles programma

 

Kontaktpersona: Jelgavas pils Ziemassvētku balles organizatore, LLU Studentu kluba vadītāja, Anita Prūse, tālrunis 26498504.

Afiša

 

Pievienots 04/12/2019