Pārlekt uz galveno saturu

Septembrī turpinās uzņemšana LLU nepilna laika studijās

Attēla autors: No LLU arhīva

Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) līdz septembra beigām turpinās uzņemšana LLU nepilna laika bakalaura un maģistra studiju programmās, kurās vēl nav sākušās studijas.

Pēdējo iespēju, kas beidzas dažādās septembra dienās, aicināti izmantot studētgribētāji, kuri izlēmuši studēt pamatstudiju programmās "Lauksaimniecības inženierzinātne""Lietišķā enerģētika", "Mašīnu projektēšana un ražošana""Tehniskais eksperts", "Ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbība" (līdz 7. septembrim), "Pārtikas produktu tehnoloģija" (līdz 14. septembrim), "Ekonomika",  "Komercdarbība un uzņēmumu vadība""Komerczinības" (līdz 18. septembrim), "Profesionālās izglītības skolotājs" (līdz 21. septembrim), "Lauksaimniecība", 1. un 2. līmenis "Būvniecība", "Mežinženieris" un "Kokapstrāde" (līdz 28. septembrim). Savukārt augstākā līmeņa studiju programmā "Darba aizsardzība un drošība" var pieteikties līdz 14. septembrim.

Pieteikšanās studijām notiek katru darbadienu no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00 LLU fakultātēs. Studētgribētājiem līdzi jāņem pase vai identifikācijas karte un izglītības dokumentu oriģināli, kā arī studiju pieteikuma maksu apliecinošs dokuments. Ja šogad pieteikuma maksa jau ir veikta, otrreiz tā nav jāmaksā. Detalizētu informāciju par pieejamajām studiju vietām, fakultāšu kontaktiem un LLU bankas rekvizītiem lūgums skatīt raksta pielikumā. Tālrunis uzziņām: 20227755.

Uzņemšana turpinās arī doktora studiju programmās vakantajās valsts finansētās studiju vietās un maksas studiju vietās. Par vakantajām studiju vietām lūgums interesēties LLU Studiju centrā (tālr. 63005703). Detalizēta informācija par pieteikšanos doktora studijās meklējama šeit.

Svarīgi! Jautājumu gadījumā par brīvajām maksas pilna laika studiju vietām aicinām sazināties, zvanot konkrētai fakultātei.

Pievienots 23/09/2020