Pārlekt uz galveno saturu

Aicina piedalīties tiešsaistes pasākumā "Uzņēmēja DNS: No studenta par uzņēmēju"

Attēla autors: No LLU arhīva

Turpinot aizsākto ikgadējo ceļojumu un izprotot kā augstākā izglītība sagatavo studējošos veiksmīgai uzņēmēja karjerai nākotnē, 7. aprīlī plkst. 9.00 norisināsies LLU Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes organizēts pasākums "Uzņēmēja DNS: No studenta par uzņēmēju", kas būs skatāms Zoom platformā. Pasākumā aicināti piedalīties skolēni, studenti un ikviens interesents, kuram nākotnē ir ideja par sava uzņēmuma dibināšanu. 

Šoreiz pasākumā piedalīsies vairāku uzņēmumu pārstāvji ar saviem daudzpusīgajiem stāstiem. Viņu vidū SIA "Jelgavas tipogrāfija" valdes priekšsēdētājs Juris Sīlis, Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes studiju programmas "Komercdarbības un uzņēmuma vadības" 4. kursa students un zemnieku saimniecības "Ziķi" strausu nozares vadītājs Intars Bušinskis, bāra "Māsa" īpašnieces Mārīte un Aiva Kalniņas, uzņēmēja un Instagram trenere Sindija Bokāne, kā arī SIA "Studija BOO" projektu vadītāja Dace Bogdanova. Savukārt pasākumu atklās Ekonomikas un sabiedrības fakultātes dekāne, profesore Andra Zvirbule. 

Seminārs norisināsies Zoom platformā un tajā varēs piedalīties jebkurš interesents, iepriekš reģistrējot savu dalību. Reģistrēšanās dalībai notiek Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes mājaslapā līdz 6. aprīlim. Šie dati tiks izmantoti tikai saziņai par semināra norisi.

Kā reiz teicis Viljams Edvards Demings "Kvalitāte ir ne vien atbilstība noteiktam standartam, bet arī dzīvs un dinamisks process, kurā nepieciešami pastāvīgi uzlabojumi."

Pasākums ir bezmaksas un vietu skaits ierobežots, tādēļ aicinām  iepazīties ar darba kārtību un interesentiem reģistrēties jau laicīgi.

Afiša

 

Pievienots 25/03/2021