Pārlekt uz galveno saturu

Lepojamies! LLU darbiniekiem piešķirti Zemkopības ministrijas augstākie apbalvojumi

Tuvojoties Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai, zemkopības ministrs Kaspars Gerhards aprīlī par sasniegumiem lauksaimniecībā, mežsaimniecībā un zivsaimniecībā piešķīris Zemkopības ministrijas (ZM) augstākos apbalvojumus: medaļu “Par centību” un ZM Atzinības rakstu. Ik gadu apbalvoto vidū par sasniegumiem augstākajā izglītībā un zinātnē ir LLU darbinieki un izņēmums nav arī šis pavasaris.

Apbalvojumi kopumā piešķirti 67 nozares pārstāvjiem – lauksaimniekiem, speciālistiem, zinātniekiem, mācībspēkiem un valsts pārvaldes darbiniekiem.  Viņu vidū 2021. gadā ir četri LLU saimei piederīgie.

Medaļa “Par centību” piešķirta LLU Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes dekānei, profesorei Dr.oec. Andrai Zvirbulei un studiju prorektoram, Tehniskās fakultātes profesoram Dr.sc.ing. Aigaram Laizānam.

Šo apbalvojumu saņēmusi arī ainavu tehniķe Marta Saulīte no LLU SIA “Bulduru Dārzkopības vidusskola”.

Savukārt ZM Atzinības raksts piešķirts Tehniskās fakultātes Lauksaimniecības tehnikas institūta Ulbrokas zinātnes centra vadošajam pētniekam, vadītāja vietniekam Dr.sc.ing. Dainim Viesturam.

ZM apbalvojums ir augstākā nozares atzinība par LLU darbinieku ieguldījumu tās attīstībā. Tā piešķiršana ir īpašs pagodinājums apbalvojuma saņēmējiem un pateicība par padarīto darbu.

Sveicam kolēģus!

Pievienots 30/04/2021