Pārlekt uz galveno saturu

LBTU notiks ikgadējais Ziemassvētku tirdziņš

Attēla autors: No LLU arhīva

Līdz ar egļu zaļuma, svecīšu gaišuma un piparkūku smaržas ienākšanu Jelgavas pilī, 14. decembrī no plkst. 13.00 līdz plkst. 16.00 norisināsies Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes – LBTU (iepriekš Latvijas Lauksaimniecības universitāte – LLU) Ziemassvētku tirdziņš, kas ik gadu pārsteidz ar unikāliem darinājumiem un garšīgiem produktiem. To apmeklēt aicinām LBTU saimi, Jelgavas pilsētas iedzīvotājus un ikvienu interesentu. 

Vītņu kāpņu foajē savus ražojumus piedāvās čaklie rokdarbnieki, amatnieki, saimnieces un saimnieki jeb mūsu universitātes studenti un darbinieki, kuri brīvajā laikā veido mazus brīnumus, ieliekot savu sirds siltumu. Ikviens apmeklētājs atradīs īpašas Ziemassvētku dāvanas gan ģimenes locekļiem, radiem, draugiem un kolēģiem, gan paši sev.

Šogad Ziemassvētku tirdziņā piedāvājumu klāsts būs gana plašs un krāsains - pašdarinātās eko sojas vaska sveces (arī mālā un stikla trauciņos), apsveikumu kartītes, dāvanu aploksnes un maisiņi, pašu lasītas un žāvētas tējas, piparkūkas, linu kleitas, dabiskā kosmētika, aitkopības produkti un multifunkcionāli balzāmi, ķiploku, aveņu un cidoniju pulveri, aveņu sulas un ievārījumi, augu ziedūdeņi, bižutērija, gleznas, galetes ar dažādiem garnējumiem, kā arī citi naški un labumi. 

Līdztekus tam tirdziņa apmeklētāji varēs paviesoties arī Jelgavas pils muzejā, kurā no 9. decembra būs apskatāma piparkūku izstrādājumu izstāde. Par izstādi parūpējušies Pārtikas tehnoloģijas fakultātes studējošie un mācībspēki, kuri pārsteigs ar dažādu formu, krāsu un veidolu piparkūku eglēm. Ieeja izstādē bez maksas. Muzejs atvērts apmeklētājiem katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00.

Pircēji aicināti sarūpēt biezus naudas makus un ļauties sapnim par skaistām, rokām darinātām dāvanām saviem mīļajiem.

Pievienots 08/12/2022