Pārlekt uz galveno saturu

LBTU izsludina ziemas uzņemšanu ainavu arhitektūras maģistrantūrā

Attēla autors: No LLU arhīva

No 23. janvāra līdz 29. janvārim Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē - LBTU (iepriekš Latvijas Lauksaimniecības universitāte – LLU) notiek ziemas uzņemšana profesionālās augstākās izglītības maģistra studiju programmā "Ainavu arhitektūra un plānošana".

Maģistra studiju programma paredzēta speciālistiem, kuri vēlas uzsākt patstāvīgu praktisko darbību ainavu arhitektūras jomā, veicot ainavu, publisko un privāto ārtelpu labiekārtojuma un apstādījumu izpēti, analīzi, attīstības plānošanu, atjaunošanu un pārvaldīšanu.

Pēc studijām absolventi iegūst profesionālo maģistra grādu ainavu arhitektūrā un ainavu arhitekta kvalifikāciju. Ja pretendentam jau ir ainavu arhitekta kvalifikācija, tad studijas tiek organizētas 1 gadu (2 semestri), bet, ja tās nav, tad studiju ilgums ir 2 gadi (4 semestri). Interesentiem programmā pieejamas 20 valsts finansētas studiju vietas.

Pieteikšanās augstākās izglītības maģistra studiju programmai "Ainavu arhitektūra un plānošana" no 23. janvāra līdz 29. janvārim tiek organizēta elektroniski LBTU Informatīvajā sistēmā (tikai LBTU pamatstudiju absolventiem), izmantojot savu lietotājkontu. Detalizēta informācija par pieteikšanos pieejama šeit.

Savukārt 30. un 31. janvārī Vides un būvzinātņu fakultātē (Akadēmijas iela 19, Jelgava) no plkst. 9.00 līdz 16.00 notiks studiju līgumu slēgšana ar jaunajiem maģistrantiem, kuras laikā jāuzrāda dokumentu oriģināli, pieteikuma apliecinājums un maksājuma uzdevums par pieteikumu. 

Vairāk informācijas par ainavu arhitektūras programmas saturu un studiju plāniem var iegūt LBTU mājaslapā.

Jautājumu gadījumā lūgums zvanīt LBTU Studiju centram pa tālruni: 20227755.

Pievienots 24/01/2023