Pārlekt uz galveno saturu

Ieskaties Pirmkursnieka ceļvedī

Attēla autors: No LLU arhīva

Pirmkursniek, uzsākot studiju gaitas, tev noteikti radīsies dažādi jautājumi par studiju procesu, studentu dzīvi un finansēm. Lai atrastu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, tev noderēs LLU Pirmkursnieka ceļvedis. Savukārt ar 2022. gada 1. septembri LLU piedzīvos būtiskas pārmaiņas un turpmāk būs zināma kā Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (LBTU). Jaunā zīmola ieviešana tiks īstenota pakāpeniski.

Pirmkursnieka ceļvedis apskatāms šeit!

Jaunajiem studentiem studiju gada sākums var likties sarežģīts un grūts laiks, tādēļ Pirmkursnieka ceļvedis kalpos tev kā lielākais palīgs, kur varēsi atrast aktuālo par studiju gada uzbūvi, studiju kursiem, kredītpunktiem, rotāciju, bibliotēkas pakalpojumiem, ISIC un LLU studējošās kartes izgatavošanu, virtuālajām tūrēm, LLU Informatīvo sistēmu (IS), kā arī par LLU vadību un citiem jautājumiem.

Tāpat Pirmkursnieka ceļvedī atradīsi noderīgu informāciju par studentu dzīvi, tādēļ aicinām piedalīties LLU piedāvātajās aktivitātēs, lai iegūtu jaunus draugus jau studiju gada sākumā. Ceļvedī par studentu dzīvi uzzināsi par studentu viesnīcām, kas turpmākos studiju gadus būs tev kā otrās mājas, par LLU Studējošo pašpārvaldi (SP), kas risina nozīmīgus jautājumus par akadēmisko, sociālo, kultūras un sporta dzīvi, savukārt, lai savu studiju procesu padarītu pieredzes bagātāku, tad noteikti iesaisties arī kādā no studentu organizācijām. Bet, lai atpūstos no studiju procesa, apmeklē LLU Sporta centru, kas piedāvā dažādas sporta aktivitātes visām gaumēm. Jāatzīmē, ka jau tagad vari iepazīties arī ar LLU tradīcijām, kas saistītas gan ar dažādām studentu aktivitātēm, gan izsenām universitātes paražām.

Bet, lai nerastos neskaidrības par finanšu jautājumiem, ir apkopota informācija par studiju finansējumiem – studiju un studējošā kredītiem, kā arī par universitātē pieejamām stipendijām – valsts, vārdiskajām un LLU Attīstības fonda. 

Esi informēts par universitātē notiekošo un seko mums sociālajos tīklos: facebook.com/llu.lvtwitter.com/llu_lv un instagram.com/lluniversitate.

Pievienots 25/08/2022