Pārlekt uz galveno saturu

Lepojamies! LLU darbiniekiem pasniegti augstākie Zemkopības ministrijas apbalvojumi

Tuvojoties gada izskaņai, zemkopības ministrs Kaspars Gerhards aprīlī par sasniegumiem lauksaimniecībā, mežsaimniecībā un zivsaimniecībā piešķīris Zemkopības ministrijas (ZM) augstākos apbalvojumus: medaļu "Par centību" un ZM Atzinības rakstu. Ik gadu apbalvoto vidū par sasniegumiem augstākajā izglītībā un zinātnē ir LLU darbinieki.

Apbalvojumi kopumā piešķirti 67 nozares pārstāvjiem – lauksaimniekiem, speciālistiem, zinātniekiem, mācībspēkiem un valsts pārvaldes darbiniekiem. Viņu vidū 2021. gadā ir LLU saimei piederīgie.

Medaļa "Par centību" piešķirta LLU Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes dekānei, profesorei Dr.oec. Andrai Zvirbulei un studiju prorektoram, Tehniskās fakultātes profesoram Dr.sc.ing. Aigaram Laizānam.

ZM apbalvojums ir augstākā nozares atzinība par LLU darbinieku ieguldījumu tās attīstībā. Tā piešķiršana ir īpašs pagodinājums apbalvojuma saņēmējiem un pateicība par padarīto darbu.

Šo apbalvojumu kopš 1997. gada ZM piešķir darbiniekiem par ilggadēju, sekmīgu un mērķtiecīgu darbu lauksaimniecībā, pārtikas apritē, mežsaimniecībā, zivsaimniecībā un valsts pārvaldē. To piešķir arī cilvēkiem, kuri aktīvi iesaistās Latvijas lauku attīstībā un alternatīvajos lauku attīstības veidos, veicinot nodarbinātību reģionos.

Sveicam kolēģus!

Pievienots 21/12/2021