Pārlekt uz galveno saturu

Notiek pieteikšanās Jelgavas valstspilsētas domes balvas konkursam

Attēla autors: No LLU arhīva

Līdz 28. aprīlim jaunie doktoranti un maģistranti aicināti pieteikties Jelgavas valstspilsētas domes izsludinātajā balvas konkursā, kas izveidota, lai veicinātu Jelgavas valstspilsētas attīstību, atbalstītu zinātniskās izstrādnes un jaunatnes interesi par zinātni. 

Balva tiek piešķirta divas reizes gadā jaunajam doktoram vai maģistrantam, kura pētījums sekmē uzņēmējdarbības idejas īstenošanu, sniedz ieguldījumu Jelgavas valstspilsētas attīstībā, kā arī ir zinātniskās publikācijas vispāratzītos zinātniskos izdevumos (t.sk. indeksētas Scopus un Web of Science datubāzēs). Tāpat balvas pretendentam konkursa darbs jāprezentē Jelgavas valstspilsētas vadības pārstāvjiem.

Balvas pretendents iesniedz pieteikumu, pievienojot šādus dokumentus: Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas (LLMZA) nodaļas, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte - LBTU (iepriekš Latvijas Lauksaimniecības universitāte - LLU) Zinātnes padomes vai LBTU fakultātes domes ieteikumu, kurā dots īss iesniegtā darba vērtējums un jaunā zinātnieka raksturojums, konkursa darbu (var būt arī promocijas vai maģistra darbs), titullapā norādot pārstāvēto zinātnisko institūciju, darba nosaukumu, autora vārdu un uzvārdu, darba anotāciju latviešu valodā, zinātnisko publikāciju sarakstu un autora dzīves un darba gājumu (Curriculum Vitae). LLU saņem un apkopo konkursam iesniegtos dokumentus, un sadarbībā ar LLMZA sasauc Balvas konkursa komisiju.

Balvas pretendentiem līdz 2023. gada 28. aprīlim jāiesniedz pieteikums LBTU Zinātnes un projektu attīstības centrā, 189. telpā, Lielā ielā 2, Jelgavā, LV-3001, tālrunis 63027066.

Konkursa nolikums

Pievienots 13/03/2023