Pārlekt uz galveno saturu

Zināmi nodarbību saraksti jaunajam rudens semestrim

Attēla autors: No LLU arhīva

LLU mājaslapā un LLU Informācijas sistēmā (IS) pieejami nodarbību saraksti rudens semestrim pamatstudiju, augstākā un doktora līmeņa studiju studentiem. Jaunais semestris sāksies pirmdien, 5. septembrī, kas ir pirmā nodarbību diena 2. – 6. kursu studentiem, bet pirmā kursu studenti 5. septembrī piedalīsies Imatrikulācijas svinīgajā aktā Jelgavas pils pagalmā un nodarbības sāks apmeklēt otrdien, 6. septembrī.

Visi studējošie ar savu nodarbību grafiku var iepazīties publiski pieejamajā saitē: https://lais.llu.lv/luis/LS2022r.html. Visas aktuālās izmaiņas nodarbību sarakstos tiek attēlotas automātiski. Studējošie aicināti sarakstiem sekot līdzi visa semestra garumā, jo sistēmā var parādīties dažādi aktuālie paziņojumi.

Turklāt tie studenti, kuri LLU IS ir reģistrējušies jaunajam semestrim un arī apgūstamajiem studiju kursiem, nodarbību sarakstus var redzēt savā LLU IS kontā.

Pirmā kursa studenti savu LLU IS lietotājkontu saņēmuši brīdi, kad tiek noslēgts studiju līgums. 

Detalizēta informācija par LLU IS atrodama LLU mājaslapā: https://www.llu.lv/lv/llu-informativa-sistema

Studējošo ievērībai!

Lai uzzinātu informāciju par LLU studiju procesu, notikumiem un citām aktualitātēm, turpmāk aicinām izmantot LLU iekšējo komunikācijas tīklu mans.llu.lv, kas paredzētas studentiem un/vai darbiniekiem. Lai autorizētos Mans LLU iekštīklam, nepieciešams ievadīt savu lietotājvārdu un paroli, kas tiek izmantoti, lai piekļūtu LLU Informatīvajai sistēmai.

Pievienots 22/08/2022