Pārlekt uz galveno saturu

SIA "Milzu!" graudaugu pārslas

SIA “Milzu!” graudaugu pārslas

PRODUKTS

SIA “MILZU!” ražo ekstrudētas graudaugu pārslas, kas izstrādātas sadarbība ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti (LLU). To ražošanai izmanto augstvērtīgus pilngraudu rudzus, auzas un kviešus – graudaugus, kas raksturīgi Baltijas reģionam. MILZU! pārslas ir bagātas ar šķiedrvielām, vitamīniem un minerālvielām, bez pievienotiem konservantiem, E vielām, mākslīgām krāsvielām un vitamīniem, ka arī samazinātu cukura daudzumu.

IDEJA

Ideja par ražošanas izveidi radās uzņēmuma īpašniekam Enno Encem. Pirms investīciju ieguldīšanas tika izpētīts produkta segments Baltijā un konstatēts, ka Latvija neviens neražo šāda veida produktus, bet uz Latviju tie tiek importēti pārsvarā no Lietuvas un Polijas. Rezultātā tika izstrādāts MILZU! uzņēmuma koncepts.

SADARBĪBA

Uzņēmējs vērsās LLU TEPEK, jo vēlējās produkta izstrādē piesaistīt labākos nozares speciālistus, un tā aizsākas MILZU! sadarbība ar LLU Pārtikas tehnoloģijas fakultātes  (PTF) zinātniekiem. MILZU! mērķis ir piedāvāt Latvijā ražotu produktu, kas ir labākais savā segmentā. Balstoties uz uzņēmuma noteikto stratēģiju, LLU izstrādāja receptūras, konsultēja tehnoloģiska procesa realizācijas uzsākšanas posmā, sekoja, lai gatavais produkts būtu ar augstu kvalitāti un uzturvērtību, kā arī izstrādāja produkta iepakojumu. Produktu izstrādei veiksmīgi tika izmantota ERAF "Mikro, mazo un vidējo komersantu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības programma".

REZULTĀTS

MILZU! ražotā produkcija šobrīd ir nopērkama Latvijas lielākajās pārtikas tirdzniecības vietās, piedāvājot plašu produktu klāstu gan bērnu, gan pieaugušo mērķauditorijai. Uzņēmums intensīvi strādā, lai tuvākajā laika uzsāktu produktu eksportu.

  • Izstādes "RigaFood 2014" konkursā "Iepakojums pārtikai" ieguva 2. vietu MILZU! Graudaugu pārslu sērija.
  • Latvijas Iepakojumu asociācijas organizētajā konkursā "Labākais Iepakojums Latvija 2014" sadaļā "Tirdzniecības iepakojums pārtikas produktiem" ieguva 2. vietu MILZU! Graudaugu pārslu sērija.
  • Latvijas Iepakojumu asociācijas organizētajā konkursā "Labākais Iepakojums Latvija 2014", sadaļā "Interneta balsojums" ieguva 3. vietu MILZU! Graudaugu pārslu sērija.
  • LLU Pārtikas tehnoloģijas fakultātēs studentu pašpārvaldes "GADA BALVA 2014" nominācija "Gada pētījums 2014".