Pārlekt uz galveno saturu

Studiju kurss "Sports"

Studenti sporto

Sākot ar 2021./2022. studiju gadu, Latvijas Lauksaimniecības universitātē studenti studiju kursu "Sports" var izvēlēties kā brīvās izvēles kursu. 

LLU Sporta centrs studiju kursa "Sports" ietvaros piedāvā unikālu iespēju visu līmeņu studējošiem nodarboties ar dažāda veida sportiskām aktivitātēm, lai uzlabot un attīstu fiziskās spējas, mazinātu  ikdienas stresu, nostiprināt  un uzlabotu veselību, kā arī trenētu ne tikai muskulatūru, bet arī prāta spējas.

Lai arī turpmāk LLU studentiem būtu iespēja apmeklēt studiju kursu "Sports", kas no 2021. gada 1. septembra būs kā brīvās izvēles kurss, no 19. marta līdz 11. aprīlim ikviens aicināts piedalīties aptaujā, kas pieejama e-studiju sistēmas izveidotajā speciālajā kursā. Aptaujas mērķis ir apzināt studējošos, kuri arī turpmāk vēlas apmeklēt sporta nodarbības LLU Sporta centrā.

Sporta aktivitātes tiks organizētas ārpus nodarbību laika pēc katra studenta vēlmes, kā arī par to netiks piešķirti kredītpunkti. Iespējamos sportošanas  laikus noteiks LLU Sporta centrs.

LLU studentiem tiek piedāvāta iespēja darboties šādos sporta veidos: volejbols, basketbols, peldēšana (ar / bez pamatprasmēm), telpu futbols, atlētiskā vingrošana (trenažieru zāle), ārstnieciskā vingrošana, fitnesa grupu nodarbības (zemas, vidējas un augstas intensitātes nodarbības) un vispārējās fiziskās sagatavotības treniņos.

Savukārt studenti, kuri savas prasmes un iemaņas pilnveidojuši sporta skolās un sporta klubos, LLU Sporta centrs turpināt trenēties sekojošās LLU izlašu sporta treniņu grupās: basketbols, galda teniss, regbijs, mini futbols, badmintons, distanču slēpošana, peldēšana, volejbols, orientēšanās sports, vieglatlētika un spēka trīscīņa.

Turklāt studējošie, kuri ir Latvijas Republikas izlašu dalībnieki, kā arī sporta spēļu komandu dalībnieki, ar kuriem LLU noslēgts sadarbības līgums, tiks daļēji vai pilnībā samazināta studiju maksa.

Ikviens, kurš vēlas savu ikdienu vēl tikai padarīt aktīvu vai turpināt jau iesāktos treniņus, veidojot savu dzīvi daudz veselīgāku, aizrautīgāku un veiksmīgāku, LLU Sporta centrs aicina aizpildīt aptauju līdz 11. aprīlim. 

Kā reiz teicis Džims Rons: “Rūpējies par savu ķermeni. Tā ir vienīgā vieta, kur tev jādzīvo”.