Pārlekt uz galveno saturu

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Kalve"

Attēla autors: No LLU arhīva

Tā ir iespēja bijušajiem TDA "Kalve" dejotājiem, LBTU darbiniekiem un citiem latviešu dejas mīļotājiem, dejot aktīvu, radošu un visādi citādi foršu cilvēku kompānijā.

Kolektīva mākslinieciskais vadītājs:
Lauris Galejs
Tālr.: +371 26378456
E-pasts: lauris.galejs@gmail.com

Mēģinājumi: piektdienās no plkst. 19.30 līdz plkst. 22.00 Jelgavā, Lielā iela 2.

Vēsture:

Kolektīvs veiksmīgi darbojas, katru sezonu piedalās daudzos koncertos, pašu un draugu kolektīvu rīkotos pasākumos: LBTU Studentu dienu koncerts Jelgavas pilī, TDA "Kalve" sporta spēles "Kalves Skuja", koncerts "Polka pilī", Dobeles "Ābolu maiss", Ziemas sadancis Kuldīgā, "Mārupes gurķis" Mārupē, Ziemassvētku balle Jelgavas pilī u.c. Kā arī dodas ārzemju braucienos – Bulgārija (2014. gadā), Malaizija (2011. gadā), Dienvidkoreja (2010. gadā), Vācija (2010. gadā), Gruzija (2019.gadā) regulāri apciemojam arī draugus Lietuvā un Igaunijā.

LBTU tautas deju ansamblis "Kalve" – tas ir mūsu Vidējās paaudzes deju kolektīva pamats un pamatīgums, dejas manierē, dejas tehnikā un mīlestībā pret deju. Tautas deju ansamblis "Kalve" ir kolektīvs, kurā apvienojušies studenti no visiem Latvijas novadiem, "Kalvē" satiekas viss Latvijas spēks. Būt daļai no "Kalves” nozīmē ne tikai neskaitāmus krāšņus koncertus, bet arī aizraujošu kopā būšanu. Mēs esam tie, kuri turpina Tautas deju ansambļa "Kalve" stāstu un mēs būsim tie, kuri turpinās stāstīt "Kalves" vidējās paaudzes stāstu!

Foto : Rihards Lonskis

Pievienots 04/12/2017