Pārlekt uz galveno saturu

Piesakies Erasmus+ studijām vai praksei ārzemēs

Attēla autors: No LLU arhīva

Līdz 10. oktobrim Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) studenti aicināti pieteikties studiju mobilitātē Erasmus+ programmā 2018./2019. studiju gada pavasara semestrim. Savukārt Erasmus+ prakses mobilitātei pieteikšanās norisinās 1. decembrim. 

Erasmus+ programmā studijām var pieteikties LLU pilna un nepilna laika studējošie, kuri ir Latvijas pilsoņi vai pastāvīgi iedzīvotāji, vai arī ārzemju studenti, kuriem ir pastāvīgās uzturēšanās atļauja Latvijā. Studējošais ir sekmīgs un pabeidzis vismaz pirmo semestri LLU, svešvalodu zināšanas ir pietiekošā  līmenī (vismaz B1 vai B2 līmenis), lai spētu veiksmīgi studēt partneraugstskolā, kā arī nav akadēmisko vai studiju maksas parādu. Detalizēta informācija atrodama šeit.

Erasmus+ prakse ļauj LLU studentiem doties uz kādu no Erasmus+ partnervalstīm, lai mācītos, padziļinātu savu zināšanas un iegūtu jaunu akadēmisko, profesionālo un dzīves pieredzi.  Studentiem mācību mobilitāte iespējama tikai uz tām augstskolām, ar kurām LLU noslēgts divpusējais sadarbības līgums par konkrētu studiju jomu, ievērojot līguma nosacījumus. Savukārt prakses mobilitātē var pieteikties līdz 1. decembrim un studējošie var doties uz ārvalstu uzņēmumiem vai iestādēm, kas atrodas kādā no Mūžizglītības programmas dalībvalstīm. Detalizēta informācija atrodama šeit.

LLU partneraugstskolu saraksts

Mobilitātei var pieteikties arī studenti, kuri jau ir izmantojuši LLP/ERASMUS un Erasmus+ iespējas, bet ne vairāk kā 12 mēnešus vienā studiju līmenī.

Detalizēta informācija par Erasmus+ programmām var iegūt Starptautiskās sadarbības centrā Jelgavas pils 195. telpā (Jelgavas pilī) vai arī sazinoties ar fakultātes koordinatoru.

 

Pievienots 25/09/2018