Pārlekt uz galveno saturu

Studenšu korporācija "Varavīksne" aicina uz viesu vakariem

Attēla autors: No LLU arhīva

Studenšu korporācija “Varavīksne” ir 1927. gadā dibināta akadēmiska mūža organizācija, kas pulcē kopā visdažādāko nozaru studentes ar mērķi izkopt personību un saglabāt draudzības saites mūža garumā. Varavīkšņu vidū ir gan tikko studēt sākušas padsmitnieces, gan dāmas cienījamā vecumā. Katra no varavīksnēm korporācijā var radoši izpausties un sevi pilnveidot mūzikā, sportā, dejās, teātrī, diskusiju vakaros un citās nodarbēs gan Latvijā, gan ārpus tās.

Viesu vakari ir iespēja Latvijas augstskolu studentēm vai tām, kuras aktīvās studiju gaitas jau beigušas, viesoties studenšu korporācijas “Varavīksne” literārajos vakaros un uzzināt vairāk par korporācijas dzīvi. Lai studente vai absolvente tiktu uzņemta, viņai jāapmeklē vismaz divi viesu vakari.

Darbība studenšu korporācijā bagātina ikdienu ar jaunām zināšanām, neaizmirstamiem pasākumiem un draudzību mūža garumā.

Nāc un uzzini par studenšu korporāciju un jau pavasara semestrī Tevi sagaida lieliski piedzīvojumi un interesanti pasākumi kopā ar citām Latvijas, Igaunijas, Vācijas un Polijas studentu korporācijām un studenšu korporācijām. Visa studiju gada garumā būs un arī vasarā būs iespēja piedalīties ballēs, teātra festivālā, sporta spēlēs, laivu braucienā un dažādos citos korporāciju rīkotos pasākumos.

2018./2019. akadēmiskā gada pavasara semestra  viesu vakaru norises laiks, vieta un viesu vakaru tēmas:

Jelgavā, Kungu ielā 8
6.02. plkst. 19.00
13.02. plkst. 19.00
20.02. plkst. 19.00

Rīgā, Baznīcas ielā 39-2a
14.01. plkst. 19.15
28.01. plkst. 19.15
11.02. plkst. 19.15

Pieteikšanās uz viesu vakariem, rakstot audzinātājai Leldei Neimanei: lelde.neimane@gmail.com.

Vairāk informācijas par studenšu korporāciju “Varavīksne”: http://www.varaviksnes.lv/facebook.com/varaviksnes.lv.

Afiša
Pievienots 29/01/2019