Pārlekt uz galveno saturu

Pēdējā iespēja pieteikties studijām – LLU Uzņemšanas nakts

Attēla autors: No LLU arhīva

9. jūlijā no plkst. 20.00 līdz plkst. 24.00 Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) Jelgavā (Lielā iela 2) norisināsies tradicionālā Uzņemšanas nakts, kas ir pēdējā iespēja studētgribētājiem pieteikties studijām LLU, kā arī ikvienā citā vienotās uzņemšanas sistēmas (www.latvija.lv/studijas) augstskolā Latvijā. Svarīgi zināt, ka Uzņemšanas nakts laikā studijām pieteikumus pieņems tikai Jelgavā.

Uzņemšanas nakts tradīcijas Jelgavā šogad norisināsies jau 12. reizi. Tā ir unikāla iespēja studētgribētājiem ārpus darba laika pieteikties studijām LLU 26 pamatstudiju un 19 augstākā līmeņa studiju programmās, kā arī to augstskolu programmās, kuras piedalās vienotajā elektroniskās uzņemšanas sistēmā portālā latvija.lv. Turklāt LLU Jelgavas pils būs vienīgā vieta Latvijā, kur pēdējās uzņemšanas stundās jau izveidotajos un apstiprinātajos pieteikumos vēl varēs veikt izmaiņas, vai nu mainot studiju prioritātes, vai pievienojot jaunas.

Kā liecina iepriekšējo gadu pieredze, šādu iespēju lielākoties izmanto vai nu topošie maģistranti, kas piesakās uz LLU maģistra programmām, vai arī jaunieši, kas jau iepriekš ir izveidojuši pamatstudiju pieteikumus un vēlas tos izmainīt. Līdz ar to Jelgavas pili naktī apmeklē ne tikai studētgribētāji no vietējā reģiona, bet visas Latvijas.

Jelgavas pils savu īpašo krāšņumu iegūst tieši naktī, kad izgaismota un spoguļojas Lielupes ūdeņos. Tāpēc Uzņemšanas naktī ikvienam tiek piedāvāts ne tikai pieteikties studijām, bet arī izbaudīt Jelgavas pils majestātiskumu un senatnīgos gaiteņus.

LLU ir viens no lielākajiem biozinātņu centriem Baltijas valstīs un īsteno studijas biozinātnēs, inženierzinātnēs un sociālajās zinātnēs. Ar visu LLU studiju programmu piedāvājumu ikviens interesents var iepazīties LLU mājaslapā: https://www.llu.lv/lv/studiju-programmas.

Darba devēji mums uzticas! Uzticies arī tu!  

Pievienots 02/07/2019