Pārlekt uz galveno saturu

Iespējams iegādāties jaunos 2019./2020. gada studiju gada plānotājus

Attēla autors: No LLU arhīva

Pat visērtākās mobilās lietotnes un virtuālie kalendāri nav atturējuši cilvēkus no vēlmes izmantot drukātos plānotājus. Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) studenti, mācībspēki, darbinieki un citi interesenti aicināti iegādāties jaunos 2019./2020. studiju gada plānotājus, kas lietotājus priecēs ar funkcionalitāti, noderīgu un aktuālu universitātes informāciju.

Kā katru gadu plānotājā iekļauta informācija par pasākumiem universitātē, kas saistoši gan studentiem, gan mācībspēkiem un darbiniekiem. Notikumi ievietoti gan kopīgā, pārskatāmā sarakstā plānotāja sākumā, gan arī pie katras dienas atzīmēts pasākums, lai vieglāk sekot līdzi aktualitātēm augstskolas dzīvē. Lai studiju plānotājs būtu noderīgs palīgs pirmkursniekiem, tajā iekļauta informācija par mākslinieciskajiem kolektīviem, studentu organizācijām, LLU Studējošo pašpārvaldi, stipendijām, galvenā kontaktinformācija par fakultātēm, kā arī Jelgavas pils un pilsētas karte ar LLU objektiem tajā.

Jāpiebilst, ka šogad plānotāji pārsteigs ar vēl nebijušu dizainu, uz tā vāka attēlota LLU centrālā ēka – Jelgavas pils.  Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem, plānotājs ir A5 izmērā, kur atvēruma vienā pusē ir kalendāra lapas, bet otrā pusē vieta piezīmēm savas ikdienas darbu plānošanai. Tāpat arī plānotāja pēdējās lapās iespējams veikt dažādus pierakstus, kā arī vienlaikus veicinās radošo domāšanu, tādējādi tas tev būs noderīgs ne vien studiju darba organizēšanai, bet kalpos arī kā labo domu dienasgrāmata ikdienas steidzīgajā ritmā. Studiju gada plānotājs pārdošanā pieejams Jelgavas pils 175. kabinetā, Komunikācijas un mārketinga centrā, tā cena – 6,00 EUR.

LLU pirmā kursa pamatstudiju studenti plānotāju saņems kā dāvanu pirmajā studiju dienā, 2. septembrī, savā fakultātē no LLU Studējošo pašpārvaldes. Savukārt mācībspēki un darbinieki jaunos 2019./2020.  studiju gada plānotājus saņems bez maksas 28. augustā Akadēmiskajā sēdē, kas norisināsies LLU Aulā.

Piedāvājumā ir arī blociņi, A4 piezīmju lapas, rakstāmpiederumi, mapes un citi suvenīri ar LLU un Jelgavas pils simboliku, ko iespējams apskatīt šeit.

Pievienots 27/08/2019