Pārlekt uz galveno saturu

Vidusskolēni aicināti piedalīties Jauno būvnieku skolā

Attēla autors: No LLU arhīva

2020. gada pavasarī LLU Vides un būvzinātņu fakultātes (VBF) mācībspēki un studenti organizēs nodarbības skolēniem "Jauno būvdarbu vadītāju, būvuzraugu un projektētāju skolā", kurā aicināti piedalīties vidusskolēni un tehnikumu audzēkņi, kuri vēlas iepazīt Latvijas Lauksaimniecības universitāti un savu nākotnes profesiju.

Uzmanību! Jauno būvdarbu vadītāju, būvuzraugu un projektētāju skola tiek pārcelta.  Par citu datumu un laiku informēsim.

Nodarbības paredzētas jauniešiem, kuri pēc vidusskolas vai tehnikuma absolvēšanas vēlas studijas uzsākt kādā no LLU piedāvātajām būvniecības studiju programmām. Tāpat nodarbību laikā būs iespēja iepazīt LLU studiju vidi, studiju procesu un mācībspēkus, kā arī laikus sākt gatavoties studijām universitātē. Taču tie, kuri vēl nav izlēmuši par savu nākotnes profesiju, skolas nodarbībās varēs pārliecināties par savu atbilstību izvēlētai profesijai. Dalība skolas nodarbībās ikvienam vidusskolēnam ir bez maksas.

Jauno būvdarbu vadītāju, būvuzraugu un projektētāju skolā universitātes speciālistu vadībā ikviens varēs gūt priekšstatu par būvinženiera, būvdarbu vadītāja, būvuzrauga un būvkonstrukciju projektētāja profesiju specifiku, turklāt atklās šī darba nozīmīgumu un atbildību, jo kvalitatīvai un drošai būvei ir jākalpo 50, 100 vai pat vairāk gadus.

Plānots, ka nodarbības notiks LLU Vides un būvzinātņu fakultātē sestdienās no plkst. 11.00 līdz plkst. 14.00 un kopumā jaunajiem būvinženieriem paredzētas četras nodarbības, kurās viņi iegūs punktus. Turklāt labākie jaunieši pēc sekmīgas vidusskolas vai tehnikuma absolvēšanas, iegūs tiesības studēt valsts budžeta finansētās vietās profesionālā bakalaura studiju programmā "Būvniecība" vai nepilna laika 1. vai 2. līmeņa profesionālās studiju programmās "Būvniecība". Absolvējot kādu no iepriekš minētajām studiju programmām, pēc veiksmīgi izietas būvprakses studiju laikā, būs iespējas iegūt Latvijas Būvinženieru savienības Būvprakses sertifikātus (būvdarbu vadīšanā, būvuzraudzībā, u.c.), tādējādi veiksmīgi konkurējot darba tirgū.

Pieteikšanās Jauno būvdarbu vadītāju, būvuzraugu un projektētāju skolas nodarbībām, sazinoties ar vadītāju Sandru Gustu pa tālr. 29586012 vai rakstot e-pastu: sandra.gusta@llu.lv.

Jauno būvdarbu vadītāju, būvuzraugu un projektētāju skolas darba plāns.

 
Pievienots 03/03/2020