Pārlekt uz galveno saturu

No 27. jūlija atvērta topošo studentu dokumentu pieņemšana klātienē

No 27. jūlija līdz 3. augustam LLU Jelgavas pilī (Lielā iela 2, Jelgava) norisinās uzņemšana LLU pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju programmās. Ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus, studiju vietu pretendentiem ir iespēja ierasties klātienē, pieteikties uzņemšanas konkursā un uzrādīt nepieciešamos dokumentus. Universitātes uzņemšanas kontaktpunkts darbadienās atvērts no plkst. 9.00 līdz 18.00, bet sestdienā, 1. augustā, no plkst. 10.00 līdz 13.00.

Ierodoties klātienē, studētgribētāji var pieteikties studijām 26 pamatstudiju programmās un 18 augstākā līmeņa studiju programmās.

Uzņemšana LLU pamatstudiju programmās tiek organizēta, izmantojot vienoto pieteikšanās sistēmu portālā www.latvija.lv/studijas un sadarbojoties ar 11 citām augstskolām. Šajā sistēmā elektroniskā pieteikšanās ir atvērta jau no 13. jūlija, taču klātienē apstiprināt pieteikumus, precizēt informāciju vai izveidot jaunu pieteikumu varēs no 27. jūlija.

Savukārt uzņemšana augstākā līmeņa studijās arī atvērta no 27. jūlija. Elektroniskā pieteikšanās iespējama tikai LLU absolventiem, citiem interesentiem dokumentu iesniegšana tiek nodrošināta Jelgavas pilī.

Lūgums pirms došanās uz LLU pārliecināties par visiem nepieciešamajiem izglītības dokumentiem un personu apliecinošiem dokumentiem (pievērst uzmanību derīguma termiņam).

Tālrunis jautājumiem par uzņemšanas procesu 20227755, e-pasts: ukom@llu.lv.  

Plašāka informācija par uzņemšanu katrā studiju līmenī pieejama šeit.

Pievienots 20/07/2020