Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LLU
Vakance jurists
Kontaktinformācija 63005697
Kur sūtīt CV LIelā iela 2, LLU Personāldaļa, astrida.domkina@llu.lv
Aktuāli līdz 2018-04-03
Apraksts

Galvenie darba pienākumi:

  • dažādu veidu juridisko dokumentu izskatīšana un  atzinumu sagatavošana
  • izvērtēt LLU vai citu iestāžu sagatavoto dokumentu kvalitāti no juridiskā viedokļa un to atbilstību tiesību aktos noteiktajiem uzdevumiem un amatpersonu lēmumiem
  • LLU iekšējo normatīvo dokumentu, līgumprojektu un politikas plānošanas dokumentu projektu juridiskā analīze un dalība to izstrādē
  • nodrošināt LLU struktūrvienības ar to darbībai nepieciešamo juridisko informāciju
  • analizēt un novērtēt līgumprojektus

Prasības:

  • augstākā izglītība tiesību zinātnēs
  • vēlama praktiskā darba pieredze jurista amatā
  • pieredze publisko iepirkumu jomā
  • pārzināt un pielietot projektu īstenošanu regulējošos normatīvos aktus, publisko iepirkumu procesu un to regulējošos normatīvos aktus;
  • pieredze iepirkumu dokumentācijas gatavošanā, kā arī prasme sniegt juridiskus atzinumus, sagatavot līgumu projektus;
  • datorprasmes pieredzējuša lietotāja līmenī
  • juridiskā darba pieredze izglītības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību

Piedāvājam:

  • dinamisku un atbildīgu darbu
  • ieguldījumam atbilstošu atalgojumu
  • labus darba apstākļus

Darba laika veids

Normālais darba laiks

Darba veids

Darba līgums uz nenoteiktu laiku

Slodze

Viena vesela slodze

Pretendentiem, kas vēlas piedalīties konkursā, jāiesniedz 20 kalendāro dienu laikā no sludinājuma publicēšanas dienas LLU Personāldaļā Lielā iela 2, Jelgava motivēts pieteikums, CV, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un ziņas par profesionālo pieredzi vai sūtīt pa pastu (LV – 3001), pa e-pastu:  astrida.domkina@llu.lv