Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums AS "GASO"
Vakance Ģeodēzijas inženieris(-e)
Kontaktinformācija AS "GASO" Personāla daļa
Kur sūtīt CV personals@gaso.lv
Aktuāli līdz 2018-09-25

AS "GASO" izsludina konkursu uz Ģeodēzijas inženiera(-es) amatu Ģeotelpiskās informācijas pārvaldības daļā

Galvenās prasības pretendentam:

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība (students/-e) (ģeodēzijas, zemes ierīcības, inženierzinātnes, ražošana un būvniecība jomā vai citā radniecīgā specialitātē)
  • Valsts valodas (B līmeņa 2. pakāpe) un vienas svešvalodas sarunvalodas prasmes
  • Pieredze ģeodēzisko un topogrāfisko darbu veikšanā vismaz 2 gadi
  • Sertifikāts ģeodēzisko darbu veikšanai
  • B kategorijas autovadītāja apliecība
  • Pieredze darbā ar Bentley MicroStation un ESRI ArcGIS programmatūru

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt gāzesvadu tīklu un to ierīču uzmērīšanu atbilstoši normatīvajiem aktiem (iekšējiem, ārējiem)
  • Veikt topogrāfisko izpēti būvniecības un teritorijas plānošanas vajadzību aktualizācijai
  • Veikt uzmērīto datu reģistrāciju ĢIS sistēmā
  • Veikt uzņēmuma darbinieku apmācības globālas pozicionēšanas sistēmas (GPS) ierīču izmantošanā
  • Uzturēt instrukcijas un metodikas GPS ierīču izmantošanā

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
  • Konkurētspējīgu atalgojumu
  • Sociālās garantijas
  • Iespēju darbu apvienot ar studijām

Interesentus lūdzam sūtīt savu CV un pieteikuma vēstuli (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, piemēram, foto, tautību, vecumu u.c.) uz e-pastu (personals@gaso.lv) līdz 2018. gada 25. septembrim.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!