Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LLU
Vakance vecākais elektriķis
Kontaktinformācija 26551905
Kur sūtīt CV astrida.domkina@llu.lv
Aktuāli līdz 2018-10-01

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (Reģ.Nr.90000041898) aicina darbā vecāko elektriķi uz nenoteiktu laiku.

Pienākumi:

  • Elektroapgādes tīklu ikdienas tehniskā uzturēšana (arī lokālie remontdarbi);
  • ārējo un iekšējo elektrisko tīklu izbūve un elektroietaišu ierīkošana;
  • elektroiekārtu montāžas un remonta darbi;
  • elektroiekārtu bojājumu konstatēšana, novēršana.

Prasības:

  • Atbilstoša tehniskā izglītība;
  • darba pieredze elektriķa specialitātē;
  • precizitāte, atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • apmācību un atsaucīgu kolēģu atbalstu;
  • personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu.

Darba vieta: Jelgava

Pieteikuma vēstuli, CV (Curriculum Vitae), izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un ziņas par profesionālo pieredzi  un citus dokumentus, kas apliecina pretendentam izvirzīto prasību izpildi, lūdzam sūtīt līdz 2018.gada 1.oktobrim uz e-pastu astrida.domkina@llu.lv vai iesniegt Personāldaļā, Jelgavā,  Lielā ielā 2.

Tālrunis uzziņām: 26551905